از طریق این سیستم شما می توانید اقساط خود را با داشتن یکی از کارت های عضو شتاب و رمز دوم آن به راحتی و بدون نیاز به حضور در شعب موسسه پرداخت نمایید. برای این منظور به مراحل ذیل توجه فرمایید.

گام اول: ابتدا برای کارت عضو شتاب خود از طریق دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت رمز دوم را تعریف نمایید و به خاطر بسپارید.

گام دوم: از طریق لینک پرداخت اقساط سایت بانک مهر اقتصاد و با استفاده از کارت های عضو شتاب وارد سامانه پرداخت اقساط از طریق کارت های عضو شتاب شوید.

گام سوم: شماره وام / تسهیلات خود را به طور کامل وارد نمایید و سپس دکمه ادامه را انتخاب نمایید.

شماره وام / تسهیلات خود را می توانید در صفحه اول دفترچه قسط خود مشاهده نمایید.

گام چهارم: پس از نمایش مشخصات وام / تسهیلات گیرنده و در صورتی که اطلاعات درست بود مبلغ مورد نظر را وارد نمایید و دکمه ادامه را انتخاب نمایید. در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده نادرست بود دکمه برگشت را انتخاب نمایید.

 

  • شما می توانید برای پرداخت اقساط خود از چندین کارت استفاده نمایید ولی باید جمع همه پرداختی شما برابر مبلغ قابل پرداخت باشد. بطور مثال فردی که مبلغ قسط او 1 میلیون و 600 هزار ریال است می توان یکبار مبلغ 1 میلیون ريال را از یک کارت و مبلغ 600 هزار ریال را از کارت دیگری پرداخت نماید.

  • مبالغ پرداخت شده از بدهی شما کسر می شود و تعداد پرداخت ها به منزله کسر تعداد اقساط نیست. بطور مثال شخصی که مبلغ قسط او 1 میلیون و 600 هزار ریال است چنانچه تنها در یک مرحله مبلغ 1 میلیون ريال پرداخت نماید و مبلغ 600 هزار ریال از این قسط تا زمان پرداخت بعدی در بدهی ایشان می ماند.

برای دریافت کد رهگیری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.

گام پنجم: سامانه شما را به درگاه بانک ملت جهت پرداخت وجه هدایت می نماید. اطلاعات درخواست شده را به دقت وارد نمایید و دکمه پرداخت را انتخاب کنید. حتماً قبل از کامل نمودن اطلاعات به مبلغ و نام صاحب حساب دقت نمایید.

 گام ششم: در مرحله آخر شما به سامانه بازخواهید گشت و اطلاعات پرداخت نمایش داده خواهد شد. مبالغ پرداختی پس از یک روز کاری از بدهی شما کسر خواهد شد و شما می توانید از طریق اینترنت بانک صورت حساب وام / تسهیلات خود را مشاهده نمایید.

نرم افزار مشاوره مالی
چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟ مرحله اول /
میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
1.میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
مرحله دوم /
میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
1.میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
مرحله سوم /
میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
1.میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.