اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 31 شهریور 1394
تعداد بازدید: 2927
تعداد نظرات: 0

پیام مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت هفته دفاع مقدس
 

هفته دفاع مقدس همچون نگيني تا هميشه زمان، بر تارك تاريخ حماسه و ايثار این ملت می درخشد، دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ملت شریف ایران است که خاطرات دلاوری های آن، تا همیشه زمان در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

حديث هشت سال دفاع مقدس، حدیث مقاومت و مظلوميت ملتى است كه قله‌هاى سربلند ايثار، حماسه و شرف را در راه دفاع از مكتب، انقلاب و ميهن اسلامى خويش در نورديده است، حكايت ماندگار دلاورى شهيدان و شاهدانى است كه با خون و جانشان سطر سطر تاريخ اين مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.

هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد، ملت ما با دفاع مقدس خویش، دیواره کوتاه ایام را در نوردید و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.

 دفاع مقدس نماد استقامت و سمبل پیروزی ملت شریف ایران می باشد ایران اسلامی هرگز به منظور قدرت طلبی وارد عرصه جنگ نشد، بلکه روحیه حمیّت و غیرت فرزندان این آب خاک بود که به تأسی از مولا و امامشان حضرت حسین بن علی(ع) در تحقق شعار «هیات منّا الذله» کوشیدند تا هرگز تسلیم ننگ و ذلّت و زبونی نشوند و از کیان و حیثیت اعتقادی خود دفاع کنند.

دفاع مقدس دستاوردهای بزرگ و فراوانی به دنبال داشت، بسیج همگانی مردم دلاور ایران بیش از هر چیز نشان از وحدت ملی و التزام جمعیِ ایرانیان به حفظ منابع و مرزها و سرمایه های ملی بود و به دشمنان ایران که چشم طمع به گنجینه های کشور داشتند فهماند که نمی توانند با زر و زور و تزویر ملتی را به استثمار خود در آورند چرا که این ملت آزادگی را از حضرت اباعبدالله الحسین(ع) آموخته اند.

 اینجانب به نمایندگی از تمامی کارکنان ارزشمند، پرتلاش و انقلابی بانک مهر اقتصاد هفته دفاع مقدس را به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده های معظم و معزز شهدا، ایثارگران و ملت دلاور و رزمنده ايران اسلامي تبریک عرض می نمایم و امیدوارم خداوند تبارک و تعالی روز به روز بر توفیقات و عظمت مردم شریف ایران در ظلِّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در سایه زعامت رهبر فرزانه انقلاب بیفزاید.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت