اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 07 مهر 1394
تعداد بازدید: 1965
تعداد نظرات: 0

نظام بانکی باید در مسیر بانکداری اسلامی حرکت کند

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان گلستان با آیت الله شاهرودی عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
800x600

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان گلستان با آیت الله شاهرودی عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گلستان، آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی عضو مجلس خبرگان رهبری در این دیدار با اشاره به اهمیت بانکداری اسلامی و ثمرات ناشی از آن گفت: بانکداری اسلامی موجب رونق اقتصادی در جامعه میشود بنابراین نظام بانکی باید در مسیر بانکداری اسلامی حرکت کند.

آیت الله حسینی شاهرودی با تاکید بر اینکه نظام بانکی و جامعه باید نسبت به ایجاد بانکداری اسلامی حساس باشند، اظهار کرد: نحوه ارائه تسهیلات و سپردهگذاری باید با موازین شرعی منطبق باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری عملکرد بانک مهر اقتصاد را رضایتبخش دانست و تصریح کرد: این بانک در تحقق بانکداری اسلامی گامهای ارزندهای برداشته که این رویه باید تقویت شود.

در ادامه، محمد سنچولی - مدیرکل شعب استان گلستان - به تشریح اقدامات بانک در زمینه اجرا و استقرار بانکداری بدون ربا در جهت تحقق نظام پولی و مالی اسلامی پرداخت و گفت: بانک مهر اقتصاد به منظور کمک به تحقق اقتصاد مقامتی و عمل به منویات مقام معظم رهبری در سال 93 بالغ بر 15 میلیارد تومان تسهیلات  در این عرصه پرداخت نموده است.

وی تصریح کرد، بانک مهر اقتصاد تنها بانکی است که به منظور حمایت از طرح های همراستا با اقتصاد مقامتی برنامه مدونی دارد و آن را به صورت هدفمند دنبال می کند.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت