اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 12 مهر 1394
تعداد بازدید: 1973
تعداد نظرات: 0

حضور روحانیون به اسلامی شدن بانک کمک می کند

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان لرستان با مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک دیدار کرد.

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان لرستان با مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان لرستان، حجت الاسلام شیخی - مسئول نماینگی ولی فقیه در بانک در این دیدار ضمن قدردانی تلاش های مدیران و کارکنان به ویژه در هفته بانکداری اسلامی بر حضور مؤثر روحانیون و مشاورین فرهنگی در بانک تأکید کرد.

حجت الاسلام شیخی حضور روحانیون در بانک مهر اقتصاد را از برکات این بانک دانست و بیان کرد: حضور ثابت مشاورین فرهنگی در این بانک می تواند منشاء خیر و برکات باشد و به اسلامی شدن تمامی فعالیت های اقتصادی کمک شایانی کند.

مسئول نماینگی ولی فقیه در بانک با بیان اینکه بانکداری بدون ربا به حمد الله در بانک مهر اقتصاد اجرایی شده است، تصریح کرد: استقرار و پیاده سازی کامل بانکداری اسلامی در جامعه یکی از بزرگترین دغدغه های علما و اقشار متدین است.

در ادامه این دیدار، علیرضا چراغی - مدیر کل شعب استان لرستان - گفت: بانک مهر اقتصاد همواره رعایت موازین فقهی و شرع را در پرداخت تسهیلات بانکی در اولویت قرار داده و پیگیری آموزش مستمر کارکنان استان، نظارت بر روند تشکیل پرونده تسهیلات در شعب و برگزاری دوره های آموزشی موردی در استان گواه تحقق این مهم می باشد.

وی با بیان اینکه بانکداری اسلامی از خواسته های مردم است، افزود: استقبال مردم از بانک مهر اقتصاد نیز به دلیل رعایت مسائل شرعی و التزام این بانک به اجرای بانکداری بدون ربا است.A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت