اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 12 مهر 1394
تعداد بازدید: 1850
تعداد نظرات: 0

بنای یک خانواده سالم بر انجام عمل صالح و پاکدامنی استوار است

جشنواره خانوادگی عترت با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد در استان سمنان برگزار شد.
800x600

جشنواره خانوادگی عترت با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد در استان سمنان برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، حجت الاسلام شیخی - مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک در این مراسم با استناد به آیات قرآنی، اظهار داشت: بنای یک خانواده سالم بر انجام عمل صالح و پاکدامنی استوار می باشد.

وی به ویژگی های خانواده برتر اشاره کرد و گفت: احترام متقابل، خوش خلقی، رعایت حقوق یکدیگر، همکاری دوجانبه، رعایت شیوه زندگی اسلامی و تربیت فرزندان صالح از نقش های محوری زن و شوهر می باشد که پایبندی به این موارد برای استحکام خانواده، ضروری است.

حجت الاسلام شیخی گفت: طرح عترت الفتی است بیشتر برای پاس داشتن ارزش های الهی، محک زدن خود، اتحاد و برادری، درک متقابل و استفاده از نورانیت قرآن که با اجتماع تمامی خانواده های همکاران صورت گرفته است.

مسئول حوزه نمایندگی در بانک خاطر نشان کرد: در قرآن کریم سفارش شده که ابتدا پدر و مادر خود را مورد لطف و احسان  قرار دهید و بعد به همسر و فرزندان و نزدیکان خود عشق و علاقه بورزید که این مطلب اهمیت نیکی به والدین را نشان می دهد.

در ادامه، جدیدی حسین زندی مقدم مدیر کل امور شعب استان سمنان - از جشنواره طرح عترت خانواده  به عنوان ابتکاری زیبا از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه برای  تقدیر از همسران همکاران و تقویت روابط خانوادگی یاد کرد و گفت: این گونه همایش ها باعث افزایش روحیه نشاط بین اعضای خانواده و بهبود روابط عاطفی میان آنها می شود.

زندی مقدم در ادامه ضمن ارائه گزارشی کوتاه از عملکرد استان در سال 94 از تمامی خانواده ها به جهت همراهی و همکاری با همکاران و ایجاد شور و نشاط در میان آن ها تشکر و قدردانی کرد.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت