اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 14 مهر 1394
تعداد بازدید: 1723
تعداد نظرات: 0

حرکت در مسیر شرع تنها راه موفقیت اقتصاد کشور است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در دیدار با مدیر کل امور شعب استان، گفت: تنها راه موفقیت اقتصاد کشور حرکت در مسیر شرع و مطابق دستورات دین مقدس اسلام است.
 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در دیدار با مدیر کل امور شعب استان، گفت: تنها راه موفقیت اقتصاد کشور حرکت در مسیر شرع و مطابق دستورات دین مقدس اسلام است.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمان، آیت الله جعفری   نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در این دیدار با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: بسیجیان در طول دفاع مقدس صحنه های زیبایی از الگو بودن را خلق نمودند و از کارکنان بانک مهر اقتصاد که یادگاران همان نسل ولایتمدارند انتظار می رود که در صحنه بانکداری نیز نمونه باشند.

وی افزود: ربا بعنوان آفت اقتصادی همواره در کمین فعالیت های پولی و بانکی است لذا باید با آموزش و پرهیز از آنچه که معاملات را به این معضل آغشته می کند سعی کنیم ربا در جامعه اسلامی به طور کامل حذف شود.

خطیب جمعه کرمان عنوان داشت: نظارت جامع، مدون و با برنامه از شعب بانک یکی از اساسی ترین اصول نظارت بر انجام معاملات شرعی در شعب و مبارزه با ربا است که باید با جدیت در بانک تسری یابد.

وی در پایان اظهار داشت: بانکداری یکی از مشاغل سخت جامعه است و اینکه در طول حیاتتان فرصت ارائه خدمت به بندگان خدا را بدست آورده اید خداوند را شاکر باشید.

در ادامه علی جعفری مدیر کل امور شعب استان کرمان هفته بانکداری اسلامی را نقطه عطفی در نظام بانکداری کشور دانست و گفت: تمام عزممان را برای معرفی بانک مهر اقتصاد به عنوان نگین بانکداری اسلامی جزم نموده ایم و در این مسیر از هر کوشش دریغ نخواهیم کرد.

وی گزارش مبسوطی از فعالیت ها و خدمات بانک ابراز داشت و گفت: حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی چند سالی است که در شعب بانک مهر اقتصاد پایه ریزی و نهادینه شده و برای کمک به تحقق آن تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست.
 
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت