اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 14 مهر 1394
تعداد بازدید: 1881
تعداد نظرات: 0

تمام تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به امور ارباب رجوع به کار گیریم

مدیرکل و مدیران شعب استان قزوین با آیت اله باریک بین عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
 

مدیرکل و مدیران شعب استان قزوین با آیت اله باریک بین عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قزوین، آيت اله هادي باريک بين - عضو مجلس خبرگان رهبری - در اين ديدار، اظهار داشت: بانکداری اسلامی امری مهم است که نباید مورد غفلت واقع شود.

وی با قدردانی از تلاش کارکنان بانک مهر اقتصاد استان قزوین گفت: گزارش مدیرکل بانک مهر اقتصاد نشان دهنده آن است که برنامه‌های خوبی توسط بانک مهر اقتصاد در راستای ارایه خدمات بانکی به خصوص بانکداری اسلامی در جامعه صوت گرفته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به امور ارباب رجوع به کار گیریم؛ گفت: مدیران بانک‌ها مردم را از نحوه دریافت وام و مسایل شرعی آگاه کنند تا بانکداری اسلامی در جامعه رواج یابد.

در ادامه محمد تقی نوروزی مدیر کل شعب استان ضمن ارایه گزارش عملکرد بانک در سال جاری گفت: بانک مهر اقتصاد در سال های اخیر اجرای بانکداری اسلامی را به عنوان یکی از مهم ترین برنامه ها و سیاست های کلان خود قرار داده و در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن بانکداری اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس در هفته بانکداری اسلامی در سال جاری بانک مهر اقتصاد اقدام به برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای بانک در این حوزه نموده و اقدامات خود را در زمینه بانکداری اسلامی به معرض نمایش گذاشت.

نوروزی بیان داشت: بانک مهر اقتصاد ضمن دیدار با مسوولان و ائمه جماعات استان و با همراهی رسانه ها  تلاش می کند تا فرایند بانکداری اسلامی را به عموم جامعه منتقل نماید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت