اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 20 مهر 1394
تعداد بازدید: 2528
تعداد نظرات: 0

توجه به سرمایه انسانی یکی از اولویت های بانک است

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در سفر به استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از شعب در دیدار صمیمی با کارکنان پیرامون مسائل و مشکلات موجود گفتگو و تبادل نظر کرد.
 

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در سفر به استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از شعب در دیدار صمیمی با کارکنان پیرامون مسائل و مشکلات موجود گفتگو و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در این برنامه نظارتی، منابع انسانی را بزرگترین سرمایه یک بنگاه اقتصادی عنوان کرد و گفت: توجه به مسائل مادی و معنوی همکاران، رسیدگی به مشکلات و دغدغه های شغلی آن ها و ارتقاء کیفیت خدمات و تسهیلات رفاهی، بهره وری سرمایه انسانی را افزایش خواهد داد.

ایمانی توجه به سرمایه انسانی را از اولویت های برنامه کاری خود در بانک مهر اقتصاد بیان کرد و اظهار داشت: همکاران پرتلاش و ارزشی مجموعه مهر در سراسر کشور باید در تعامل با ارباب رجوع، اصولِ مشتری مداری و اخلاق گرایی را همواره مد نظر داشته باشند و با خدمت رسانی مناسب به آحاد جامعه، بانک را در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده یاری کنند.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد کار گروهی و استفاده از خرد جمعی را از مهم ترین عوامل موفقیت در فضای رقابتی حال حاضر عنوان کرد و افزود: باید با تجهیز خود به دانش روز دنیا و به کارگیری تمامی قابلیت ها و ظرفیت ها و سر لوحه قرار دادن قوانین بانکداری بدون ربا، موقعیت خود را در بین رقبا حفظ کنیم و بانک را به الگویی در زمینه اجرای بانکداری اسلامی تبدیل کنیم.

ایمانی تغییرات محیطی و فناوری، گسترش دامنه رقابت بین بانک ها و افزایش سطح دانش، آگاهی و انتظارات مشتریان را از چالش های پیش روی شبکه بانکی دانست و خاطر نشان کرد: صنعت بانکداری یکی از پایه های مهم نظام اقتصادی کشور است که پویایی و توانمندی آن تاثیر قابل توجهی بر محیط کلان اقتصادی و سرمایه گذاری دارد.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد همچنین با حضور در منزل شهید علیرضا بولاغ، ضمن تجلیل و تقدیر از خانواده این شهید گرانقدر، شهدای مهر را مدال افتخار بانک مهر اقتصاد دانست و خانواده شهداء بانک را اسطوره های ایثار، مقاومت و شکیبایی عنوان کرد.


A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت