اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 20 مهر 1394
تعداد بازدید: 2775
تعداد نظرات: 0

هرمزگان دارای قابلیت های بسیاری برای سرمایه گذاری است

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین طی سفر به استان هرمزگان از شعب استان بازدید به عمل آورد و با کارکنان آن دیدار و گفتگو کرد.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین طی سفر به استان هرمزگان از شعب استان بازدید به عمل آورد و با کارکنان آن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در این دیدارها با قدردانی از کارکنان استان، گفت: به حمدا... شعب استان هرمزگان در وضعیت مطلوبی قرار دارند و بی شک این موفقیت ها حاصل تلاش و احساس مسئولیت تمامی کارکنان بانک می باشد

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ادامه داد: با همت و تلاش شما عزیزان به زودی مجوز لازم برای گسترش فعالیت های بانکی اخذ خواهد شد و اطمینان دارم با تلاش مضاعف و روحیه بالای شما همکاران عزیز، گوی سبقت را از رقبا ربوده و در عرصه اقتصاد و بانکداری بدون ربا در میان برترین ها خواهیم بود.

ایمانی تصریح کرد: استان هرمزگان دارای قابلیت های بسیاری برای سرمایه گذاری و پیشرفت است که با برنامه ریزی و مدیریت صحیح می توان بازار را شناسایی نمود و مشتریان مستعد را جذب کرد.

وی افزود: شناسایی بازارها و بنگاه های مختلف اقتصادی و جذب مشتریان کلان امر مهمی است و این وظیفه بر عهده یکایک همکاران پرتلاش است چرا که تنها شما می توانید با شناختی که از موقعیت های مختلف استان و شهر خود دارید، زمینه جذب و نگهداری مشتریان جدید را فراهم نمایید.  

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد  همچنین با قدردانی از تلاش تمامی کارکنان در هفته بانکداری اسلامی و برپایی نمایشگاه، بر لزوم اجرای موازین شرعی در کلیه امور بانکی تاکید کرد و گفت: اصل آموزش در نظام بانکداری اسلامی از ضروریات محسوب می شود.

وی خاطر نشان کرد: بانکداری اسلامی گام نخست و اساسی در اقتصاد اسلامی است که فرهنگ سازی، ترویج و اطلاع رسانی نقشی مهم و موثر در پیاده سازی آن ایفا می کنند.

گفتنی است در این سفر مدیر عامل از شعب مرکزی، خلیج فارس، شهدای بسیج، گلشهر، فاطمه الزهرا(س)، شهیدرجایی، قشم، حاجی آباد و ولایت دیدار کرد و ضمن بررسی عملکرد و وضعیت آن ها به بحث و تبادل نظر با همکاران پرداخت و از نزدیک با مسایل و مشکلات آنها آشنا شد.


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت