اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 20 مهر 1394
تعداد بازدید: 2794
تعداد نظرات: 0

انتخابات کمیته عالی انضباط کار برگزار شد

با حضور ناظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخابات کمیته عالی انضباط کار در بانک مهر اقتصاد برگزار شد.
 

با حضور ناظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخابات کمیته عالی انضباط کار در بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، انتخابات کمیته عالی انضباط کار پس از مشخص شدن اعضای کمیته کار بانک در سراسر کشور، برگزار شد، در این انتخابات جمعاً 13 داوطلب حضور داشتند که 9 نفر از آن ها به نمایندگی از کارکنان و 4 نفر نیز از طرف سرپرستان کاندید بودند.

بر اساس این گزارش رئیس اداره کل حقوقی، معاون منابع انسانی و آموزش و معاون بازرسی و حسابرسی از سوی مدیر عامل بانک به عنوان نمایندگان کارفرما معرفی شدند و با رأی مستقیم اعضای کمیته کار، یدا... جعفری، داریوش ابراهیم پور و رضا متولی به عنوان اعضای اصلی نماینده کارکنان و دکتر ذبیح ا... ابراهیمی نیز به عنوان عضو اصلی نماینده سرپرستان انتخاب شدند.

همچنین مهدی رجبی و احمد قلندری به عنوان اعضای علی البدل نماینده کارکنان و سید مهدی حسینی به عنوان عضو علی البدل نماینده سرپرستان انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، کمیته عالی انظباط کار متشکل از 7 نفر است که سه نفر از آن ها به عنوان نماینده کارفرما مستقیماً از سوی مدیر عامل منصوب می شوند، سه نفر نماینده کارکنان با رای تمامی اعضای کمیته انضباط کار در سراسر کشور و یک نفر نماینده سرپرستان نیز با رای نمایندگان سرپرستان کمیته انضباط کار  انتخاب می شوند.   
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت