اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 25 مهر 1394
تعداد بازدید: 2346
تعداد نظرات: 0

همه باید از صنایع و تولید کنندگان حمایت کنیم

مدیرکل شعب بانک مهر اقتصاد استان لرستان با استاندار دیدار و تبادل نظر کرد.
 

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان لرستان با استاندار دیدار و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان لرستان، هوشنگ بازوند -استاندار لرستان در این دیدار با مثبت ارزیابی کردن عملکرد بانک برضرورت افزایش مشارکت در سرمایه گذاری تاکید کرد و گفت: بانک ها باید منابع خود را به سمت سرمایه گذاری در مناطق محروم و ایجاد اشتغال هدایت کنند.

بازوند با تاکید بر حمایت از صنایع و تولید کنندگان، خاطر نشان کرد: همه باید تلاش کنیم تا به سهم خود در کاستن از فاصله طبقاتی و افزایش رفاه اجتماعی نقش آفرین باشیم.

استاندار لرستان با اشاره به ضرورت مشارکت در طرح های زود بازده استانی خواستار تخصیص اعتبار به طرح های همراستا با اقتصاد مقاومتی شد.

در ادامه، چراغی مدیر کل شعب استان لرستان- با اشاره به اقدامات بانک در حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی، از آمادگی بانک مهر اقتصاد برای مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های زود بازده استانی خبر داد.

چراغی ترویج و حمایت از خرید کالای ایرانی، توجه به بانکداری اسلامی، اعطای تسهیلات به تمامی اقشار جامعه در کمترین زمان، پرداخت تسهیلات در قالب عقود اسلامی و بر اساس قوانین بانکداری بدون ربا و ارائه تسهیلات تکلیفی را از اقدامات شاخص بانک مهر اقتصاد در استان لرستان عنوان کرد.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت