اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 25 مهر 1394
تعداد بازدید: 2791
تعداد نظرات: 0

نظارت یکی از وظایف اصلی مدیریت محسوب می شود

معاون منابع انسانی و آموزش بانک مهر اقتصاد از شعب استان آذربایجان غربی نظارت ستادی به عمل آورد.
 

معاون منابع انسانی و آموزش بانک مهر اقتصاد از شعب استان آذربایجان غربی نظارت ستادی به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی، علی اکبر اعتمادی نیا معاون منابع انسانی بانک - در نشست با مدیران و روسای شعب استان، شناسایی نقاط قوت و حوزه های قابل بهبود را ماهیت کار نظارتی عنوان کرد و گفت: فرآیند نظارت جزء لاینفک و از وظایف اصلی مدیریت محسوب می شود و نقش مهمی در دستیابی سازمان به اهداف از پیش تعیین شده دارد.

وی تبیین و تصویب پروژه های بهبود با مشارکت و حضور مسئولان و متولیان این حوزه و شناسایی نقاط قابل بهبود در برنامه ها، طرح ها، دستورالعمل ها و شیوه نامه ها را از اهداف تیم نظارتی معاونت منابع انسانی و آموزش عنوان کرد.

اعتمادی نیا تصریح کرد: معاونت منابع انسانی و آموزش با استفاده از چک لیست های اختصاصی با بیش از 500 شاخص این امکان را فراهم نموده تا تمامی استان ها بر اساس یک مبنا مورد سنجش قرار گیرند و اعمال سلیقه در تیم نظارتی کاهش یابد.

در ادامه، مجید صحرایی - مدیر کل استان آذربایجان غربی - سرمایه انسانی را مهمترین دارایی هر سازمانی عنوان کرد و گفت: تقویت این حوزه موجب بهبود عملکرد و دستیابی به اهداف عالی سازمان می شود از اینرو در صددیم تا با بررسی دقیق گزارش بازدیدهای ستادی، نسبت به رفع نواقص و ضعف های موجود  در این حوزه اقدام کنیم.

گفتنی است تیم نظارتی معاونت منابع انسانی و آموزش طی 4 روز حضور در استان آذربایجان غربی ضمن بازدید از 20 شعبه، جلسات مختلفی با مدیران و کارکنان استان تشکیل داد.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت