اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 27 مهر 1394
تعداد بازدید: 2633
تعداد نظرات: 0

بانکداری اسلامی بخشی از کسب و کار حلال است

مدیر کل و کارکنان بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویر احمد با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
 

مدیر کل و کارکنان بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویر احمد با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویر احمد، آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و عضو مجلس خبرگان رهبری - در این دیدار نقش بانک ها را در گره گشایی از مشکلات اقتصادی مردم مهم عنوان کرد و گفت: بانک ها باید در چارچوب قوانین و مقررات در راستای توسعه و رونق اقتصادی کشور تلاش کنند.

آیت الله ملک حسینی دست یابی به نظام کسب و کار حلال را دشوار اما ممکن دانست و گفت: بانکداری اسلامی عینیتی از کسب و کار حلال است و بانک مهر اقتصاد با رویکرد ارزشی که دارد میتواند در ارتقاء شاخصهای بانکداری بدون ربا مثمر ثمر باشد.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویر احمد در مجلس خبرگان رهبری توجه به اقتصاد خرد و تقویت معیشت خانواده را یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و ابراز داشت: باید بر منابعی که به عنوان تسهیلات به مردم داده می شود نظارت کنید تا در محل مورد نظر در قرارداد، مصرف شوند.

در ادامه، کرامت پرهیزکار - مدیر‌کل شعب استان - با ارائه گزارشی از عملکرد بانک در حوزه بانکداری اسلامی، گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای قانون عملیات بانکی بدون ربا حمایت از طرحهای همراستا با اقتصاد مقاومتی را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.

پرهیزکار ادامه داد: این بانک در شش ماهه نخست سال جاری 90 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت نموده و با تخصیص اعتبار به بیش از 625 طرح اشتغال زا تا کنون برای یک هزار و 500 نفر ایجاد اشتغال نموده است.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت