اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 18 مهر 1394
تعداد بازدید: 1906
تعداد نظرات: 0

همه باید برای خدمت به همکاران تلاش کنیم

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در همایش سراسری مدیران منابع انسانی گفت: همه باید در کنار یکدیگر و در تدوام اقدامات قبلی برای خدمت به همکاران تلاش کنیم.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در همایش سراسری مدیران منابع انسانی گفت: همه باید در کنار یکدیگر و در تدوام اقدامات قبلی برای خدمت به همکاران تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در این همایش وظایف مدیران منابع انسانی را بسیار با اهمیت برشمرد و گفت: فعالیت در حوزه مرتبط با امور کارکنان سخت و در عین حال لذت بخش است.

وی با بیان اینکه معاونت منابع انسانی از یک سو باید پاسخگوی نیازها و خواسته های کارکنان و از سوی دیگر پاسخگوی سازمان باشد، اظهار داشت: پاسخگویی و مدیریت بر انتظارات هر دو طرف با در نظر گرفتن قوانین و مقررات مسئولیت را در این معاونت سنگین تر می کند.  

ایمانی کارکنان بانک مهر اقتصاد را از پاک دست ترین و سالم ترین کارکنان شبکه بانکی کشور عنوان کرد و ابراز داشت: این بانک از کارکنانی کم توقع و صبور برخوردار است لذا نباید اختلاف فاحشی بین درآمد کارکنان ما با سایر بانک ها وجود داشته باشد.

وی بازنگری در محتوا و شیوه های آموزش و ارائه آموزش های متناسب با شرایط پیش روی بانک، بازنگری در روند پرداخت تسهیلات، بازنگری نظام جبران خدمات کارکنان، بازنگری نظام جذب، گزینش و استخدام، بازنگری نظام ارتقای کارکنان، تشکیل شرکت تعاونی کارکنان، تشکیل صندوق حمایت از بیماران خاص، ابقای جایگاه پزشک معتمد بانک، اصلاح فرآیند جابجایی کارکنان، اصلاح ساختار سازمانی، تخصیص نیروی انسانی به شعب و نظام جانشین پروری را از اهم مواردی دانست که باید در حوزه منابع انسانی در دستور کار قرار گیرد.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در حال حاضر از 4 الزام قانونی برای بانک شدن 3 مورد آن شامل افزایش سرمایه، ترکیب هیئت مدیره و ذخیره قانونی محقق شده، اقدامات بانک را برای تحقق الزام چهارم که عرضه 51 درصد از سهام بانک است تشریح نمود.

در ادامه، اعتمادی نیا - معاون منابع انسانی و آموزش توانمند سازی مدیران منابع انسانی را از برنامه های اصلی این معاونت عنوان کرد و گفت: همایش تخصصی مدیران منابع انسانی با هدف باز آموزی قوانین و مقررات مرتبط و آموزش های تخصصی در حوزه قوانین کار و تامین اجتماعی با استفاده از اساتید برجسته، برگزار شده است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت