اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 17 آذر 1394
تعداد بازدید: 2238
تعداد نظرات: 0

70 درصد اعتبار طرح های اقتصاد مقاومتی محقق شده است

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد از تحقق 70 درصدی اعتبار پیش بینی شده بانک مهر اقتصاد در حمایت از اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی خبر داد.
 

معاون پشتیبانی و مهندسی  بانک مهر اقتصاد از تحقق 70 درصدی اعتبار پیش بینی شده  بانک مهر اقتصاد در حمایت از اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گلستان، محمد اکبری - معاون پشتیبانی و مهندسی بانک - در حاشیه مراسم افتتاح شعبه امام خمینی(ره) گرگان در جمع خبرنگاران گفت: از 400 میلیارد تومان تعهد تسهیلات اقتصاد مقاومتی بانک مهر اقتصاد تا کنون حدود 70 درصد آن محقق شده است.

اکبری با تاکید بر اینکه بانک مهر اقتصاد بیشترین تسهیلات را با کمترین بروکراسی اداری به مشتریان ارائه میدهد، افزود: بخش عمدهای از تسهیلات پرداختی این بانک به سمت اشتغال مولد و بخشهایی نظیر صنعت خودرو، فولاد و سایر صنایع مادر که ارزش افزوده دارند، هدایت شده است.

 وی با بیان برخی آسیب های جدی که نظام بانکی را تهدید میکند، اظهارکرد: متاسفانه منابع پولی که به امید اشتغال، کارآفرینی و حمایت از بنگاههای اقتصادی باید صرف شود برخی مواقع اثر معکوس دارد چرا که این  منابع بطور واقعی در راستای حمایت از تولید به کار گرفته نمی شود.

اکبری ادامه داد: رویکرد مهم بانک مهر اقتصاد در تسهیلات پرداختی، توجه به مولد های اقتصادی و پرهیز از ورود منابع مالی به بخشهای غیرمولد است.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد خاطر نشان کرد: چنانچه بانکها در عرصه حمایت از تولید داخلی به صورت مسئولانه و همهجانبه عمل کنند علاوه بر رونق چرخه تولید، شرایط اقتصادی بهتری در کشور ایجاد خواهد شد.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت