اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 29 آذر 1394
تعداد بازدید: 2382
تعداد نظرات: 0

رشد و توسعه منطقه ای استان ها از اولویت های بانک است

نشست هم اندیشی مدیران شعب بانک مهر اقتصاد استان قزوین با حضور معاونین امور مناطق و پشتیبانی و مهندسی برگزار شد.
 

نشست هم اندیشی مدیران شعب بانک مهر اقتصاد استان قزوین با حضور معاونین امور مناطق و پشتیبانی و مهندسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قزوین، جواد حاجی مزدارانی - معاون امور مناطق - در این نشست بیان داشت: بانک ارزشی مهر اقتصاد با 23 سال فعالیت، جایگاه خوبی را به واسطه اعتماد عمومی در کشور کسب کرده است که این امر مدیون تلاش های شبانه روزی همکاران متعهد، ارزشی و جوان بانک می باشد.

وی ادامه داد: نیروی انسانی بانک مهر اقتصاد امانت دار و قابل اطمینان است و همین دلیل موجب شده تا سپرده گذاران زیادی جذب بانک شوند و بانک مهر اقتصاد را به عنوان امین و بانکی مطمئن برای سپرده گذاری انتخاب کنند.

معاون امور مناطق بانک با بیان اینکه  وفاق و همدلی در استان قزوین قابل لمس است، اظهار داشت: با بررسی های صورت گرفته، استان از وضعیت رضایت بخشی برخوردار است و تلاش همکاران و برنامه های خلاقانه و علمی آنان در راستای رسیدن به اهداف عالی بانک قابل تقدیر می باشد.

مزدارانی با اشاره به وضعیت استان، گفت: با توجه به صنعتی بودن استان و وضعیت مناسب کشاورزی و صنایع غذایی، مدیران استان باید در جهت جذب منابع مالی ارزان قیمت و ارایه خدمات به این واحدها تلاش کنند.

معاون امور مناطق با بیان اینکه هر شعبه یک بنگاه اقتصادی مستقل محسوب می شود، ابراز داشت: باید کوتاه ترین راه را برای رسیدن به یک سود موثر طی کنیم و با ایجاد انگیزه در کارکنان و جذب منابع مالی تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف بانک به کار گیریم.

در ادامه محمد اکبری - معاون پشتیبانی و مهندسی بانک - اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد در طول بیش از دو دهه فعالیت خود، روند رو به رشدی داشته و به عنوان یک بنگاه اقتصادی نقش موثری در اقتصاد کشور ایفا کرده است.

معاون پشتیبانی بانک با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 20 بانک خصوصی و دولتی در کشور فعالیت دارند، گفت: انضباط بخشی به فعالیت ها، افزایش بهره وری در دارایی ها و کارایی کارکنان از جمله عواملی است که در این وضعیت رقابتی می تواند موجب موفقیت بانک شود.

محمد تقی نوروزی مدیر امور شعب استان قزوین نیز در این نشست گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در استان ارایه نمود و در ادامه نیز مدیران و کارکنان ستاد پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کردند.

گفتنی است در این سفر معاونین امور مناطق و پشتیبانی از شعب استان قزوین بازدید کردند.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت