اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 18 اسفند 1394
تعداد بازدید: 2698
تعداد نظرات: 0

امنیت از ضروریات یک بنگاه اقتصادی محسوب می شود

نشست هم اندیشی کارکنان بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه با حضور رئیس اداره کل حراست بانک برگزار شد.
 

نشست هم اندیشی کارکنان بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه با حضور رئیس اداره کل حراست بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه، علی احمد مرادی رئیس اداره کل حراست بانک به اهمیت نقش حراست در سازمان ها اشاره کرد و گفت: حراست، موضوع ویژه ای است که نقش مهمی در سلامت و پیشرفت سازمان ایفا می کند.

وی افزود: امنیت در یک بنگاه اقتصادی مانند بانک جزء ضروریات محسوب می شود چرا که اگر سهامدار و سپرده گذار احساس امنیت نکنند بانک را برای فعالیت های اقتصادی خود انتخاب نمی کنند.

مرادی خاطر نشان کرد: در سازمان های پیشرفته، نیروی انسانی بزرگترین دارایی محسوب می شود از اینرو مجموعه حراست در بانک مهر اقتصاد در تلاش است تا از سرمایه انسانی بانک به بهترین شکلِ ممکن حفظ و حراست کند.

مرادی به فرهنگ بسیجی حاکم بر بانک اشاره کرد و گفت: اگر امروز این بانک افتخارات و دستاوردهای بزرگی کسب کرده و رتبه های برتر کشوری را به خود اختصاص داده، نشأت گرفته از همین روحیه بسیجی و ارزشی کارکنان آن است لذا باید این روحیه را حفظ کرد و قدردان آن بود.

در ادامه، حسن رفیعی - مدیر کل شعب استان کرمانشاه - گزارشی از عملکرد استان ارائه کرد و گفت: به حمدا..  با تلاش و مجاهدت تمامی همکاران اقدامات بزرگی در کرمانشاه صورت گرفته به طوری که با ضریب نفوذ  بیش از 10 درصد در بین 4 بانک برتر استان قرار داریم.

رفیعی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: در زمینه تسهیلات اقتصاد مقاومتی، 100 درصد بودجه مورد نظر محقق شده است که بواسطه این حمایت ها، از سوی استانداری کرمانشاه از مدیریت شعب استان تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است در پایان این جلسه، یونس جلیلی به عنوان مدیر حراست استان کرمانشاه معرفی شد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت