اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 18 اسفند 1394
تعداد بازدید: 3258
تعداد نظرات: 0

در صددیم تا رضایتمندی شغلی بیش از پیش افزایش یابد

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاون پشتیبانی و مهندسی و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت از شعب استان خوزستان بازدید کرد.
 

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاون پشتیبانی و مهندسی و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت از شعب استان خوزستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خوزستان، سید ضیاء ایمانی - مدیر عامل بانک - در سفر یک روزه به این استان در بازدید از مدیریت و  17 شعبه بانک در سطح  کلان شهر اهواز، ضمن دیدار با کارکنان در جریان آخرین وضعیت شعب، نقطه نظرات و مسائل و مشکلات همکاران قرار گرفت و رهنمودهای لازم را به آنان ارائه کرد.

ایمانی در این دیدارها ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران، بر تلاش هر چه بیشتر در سال آتی برای رسیدن به اهداف بانک تاکید کرد و گفت: اجر و پاداش شما نزد خداوند محفوظ است و اینجانب نیز با تمام توان درصدد هستم کاستی‌های موجود در خدمات رفاهی کارکنان را  برطرف و رضایتمندی شغلی را  بیش از پیش در بانک مهر اقتصاد افزایش دهیم.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با بیان اینکه تأمین مطالبات منطقی کارکنان برای ارتقاء وضعیت معیشتی آن ها یکی از اولویت‌های کاری بنده است، خاطرنشان کرد: از شما کارکنان نمونه و ارزشی بانک می‌خواهم تا با پیگیری و فعالیت بیشتر در مسیر تحقق اولویت‌های بانک مهر اقتصاد همچون وصول مطالبات، توسعه سهم از بازار پولی و مالی کشور، خدمت‌رسانی مؤثرتر به مشتریان و سهام‌داران نقش‌آفرین باشید.

وی کار گروهی و استفاده از خرد جمعی را از مهم ترین عوامل موفقیت در فضای رقابتی حال حاضر عنوان کرد و افزود: باید با تجهیز خود به دانش روز دنیا و به کارگیری تمامی قابلیت ها و ظرفیت ها و سر لوحه قرار دادن قوانین بانکداری بدون ربا، موقعیت خود را در بین رقبا حفظ کنیم و بانک را به الگویی در زمینه اجرای بانکداری اسلامی تبدیل کنیم.ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت