اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 24 اسفند 1394
تعداد بازدید: 2717
تعداد نظرات: 0

امنیت تنها با تعامل و همدلی همه اعضای سازمان برقرار می شود

رئیس اداره کل حراست بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی مدیران استان خراسان رضوی، گفت: حراست تنها با تعامل و همدلی همه اعضای سازمان می تواند امنیت را برقرار کند.

رئیس اداره کل حراست بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی مدیران استان خراسان رضوی، گفت: حراست تنها با تعامل و همدلی همه اعضای سازمان می تواند امنیت را برقرار کند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی، علی احمد مرادی – رئیس اداره کل حراست بانک – در این نشست با تبیین تهدیداتی که متوجه سازمان است، گفت: نخستین کسانی که باید متوجه این تهدیدها باشند مدیران و مسئولین هستند.   

مرادی افزود : همانگونه که رفتار و سکنات پدر و مادر تاثیر بسیاری بر فرزندان دارد در حوزه کاری نیز کارکنان به مدیران خود نگاه می کنند و رفتار آنها روی کارکنان اثرگذاری مستقیم دارد.  

وی با تقدیر از تعامل مناسب مدیران استان خراسان رضوی با حراست استان، تصریح کرد: هر قدر این تعاملات عمیق تر باشد تاثیر بیشتری در پیشگیری از تهدیدات دارد چرا که حراست تنها با تعامل و همدلی همه اعضای مجموعه می تواند امنیت یک سازمان را برقرار کند.

مرادی با بیان اینکه امنیت از ضروری ترین و اساسی ترین نیازهای یک جامعه است، خاطر نشان کرد: هر جا مدیران ما، درک درستی از حراست، ماموریت ها و فعالیت های آن داشته باشند کمک بیشتری به سلامت مجموعه می شود لذا آن ها باید در همه ابعاد عملکردی خود موازین قانونی را مدنظر داشته باشند.

 

مرادی در پایان ابراز داشت: با توجه به ساختاری که برای اداره کل حراست دیده شد و با رویکردی که مدیر عامل محترم بانک دارند، حوزه پدافند غیر عامل به مجموعه حراست اضافه شد و در مقوله بنیه تخصصی و فنی این اداره کل نیز تلاش شده تا با مرتفع شدن خلاء های موجود، کارکنان حراست در زمینه های مرتبط و تخصصی علوم بانکی، آموزش های لازم را ببینند.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت