اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 23 فروردین 1395
تعداد بازدید: 2195
تعداد نظرات: 0

اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه اقتصاد مقاومتی ستودنی است

اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه اقتصاد مقاومتی ستودنی است
آیت اله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار ضمن اشاره به مذمت بانکداری ربوی، اظهار داشت: ربا، اگر چه باعث افزایش مال می شود اما پاک نیست و صاحب آن فقط افزایش مقدار را می بیند، اما از اصل آن که دارای ناپاکی بسیاری می باشد مغفول می ماند.
همزمان با آغاز سال جدید رییس اداره امور شعب استان قزوین با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قزوین، آیت اله عابدینی – نماینده ولی فقیه در استان– در این دیدار ضمن اشاره به مذمت بانکداری ربوی، اظهار داشت: ربا، اگر چه  باعث افزایش مال می شود اما پاک نیست و صاحب آن فقط افزایش مقدار را می بیند، اما از اصل آن که دارای ناپاکی بسیاری می باشد مغفول می ماند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: بانک ها و موسسات مالی در اعطای تسهیلات به مشتریان به اسم و مقام طرف مقابل نگاه نکنند بلکه میزان نیازمندی و احتیاج فرد را در نظر گرفته و با همه یکسان برخورد کنند تا رضایت خداوند متعال و مردم جلب شود.

آیت اله عابدینی ضمن تقدیر از فعالیت های بانک مهر اقتصاد در حوزه بانکداری اسلامی گفت: خوشبختانه این بانک یکی از مجموعه های اقتصادی و ارزشی در کشور محسوب می شود و در سال های اخیر فعالیت های خوبی را در زمینه بانکداری اسلامی انجام داده است.

امام جمعه قزوین افزود: بانک مهر اقتصاد علاوه بر فعالیت در مسیر بانکداری بدون ربا در زمینه اقتصاد مقاومتی نیز فعالیت دارد که شایسته تقدیر است، چرا که با اعطای تسهیلات مقاومتی موجب رشد و توسعه اقتصاد کشور را فراهم کرده است.

در ادامه جواد تک روستا – رییس اداره امور شعب استان قزوین – ضمن ارایه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در حوزه بانکداری اسلامی و اقتصاد مقاومتی گفت: بانک مهر اقتصاد در سال های اخیر پیرو منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی برنامه های مختلفی را طراحی و اجرایی کرده است.

وی ادامه داد: اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی در عرصه های مختلف در راستای ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کار از جمله اقدامات عملی بانک مهر اقتصاد برای تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است.
تک روستا بیان داشت: در سال جاری نیز با توجه به شعار سال و دغدغه رهبر فرزرانه انقلاب بانک مهر اقتصاد با توسعه طرح ها و تسهیلات تلاش می کند تا در تقویت اقتصاد کشور سهم بیشتری  داشته باشد.
تصاویر
  • اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه اقتصاد مقاومتی ستودنی است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت