اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 23 فروردین 1395
تعداد بازدید: 2454
تعداد نظرات: 0

کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری سازمان است

کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری سازمان است
محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه بازدید از شعب استان، گفت: اقتصاد مقاومتی در تمامی زوایای آن باید اجرایی شود و عمل به آن صرفاً وظیفه بنگاه های اقصادی نیست به صورتی که آحاد مردم، دولت و بخش خصوصی در تحقق آن سهیم هستند.
مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد از شعب استان زنجان نظارت به عمل آورد.  

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه بازدید از شعب استان، گفت: اقتصاد مقاومتی در تمامی زوایای آن باید اجرایی شود و عمل به آن صرفاً وظیفه بنگاه های اقصادی نیست به صورتی که آحاد مردم، دولت و بخش خصوصی در تحقق آن سهیم هستند.  

منشوری در بخش دیگری از سخنان خود روحیه از خود گذشتگی، ایثار و فداکاری کارکنان بانک را نشات گرفته از فرهنگ ارزشی آن ها عنوان کرد و افزود: کار تیمی همراه با فداکاری، همت و همدلی، مهم ترین ویژگی سرمایه انسانی در بانک مهر اقتصاد به شمار می رود.

وی سلامت اداری، همبستگی و کار گروهی کارکنان استان زنجان را ستودنی دانست و تصریح کرد: سلامت اداری دلیلی بر عدم نظارت نخواهد بود لذا تیم نظارتی باید همچون سنوات گذشته بازرسی منظم و برنامه ریزی شده را سرلوحه کارهای خود قرار دهد.

مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک با اشاره به اهمیت کنترل های داخلی این مقوله را عاملی مهم در سلامت اداری یک سازمان عنوان کرد و از زحمات تمامی کارکنان استان زنجان تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه، عبدالرضا خاتمی - رئیس اداره امور شعب استان زنجان - گزارشی از اقدامات استان در سال 1394 ارائه کرد و از حضور تیم نظارتی حوزه مرکزی در استان زنجان قدردانی کرد.
تصاویر
  • کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری سازمان است
  • کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری سازمان است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت