اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 23 فروردین 1395
تعداد بازدید: 1782
تعداد نظرات: 0

اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید داخلی تبلور می یابد

اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید داخلی تبلور می یابد
حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی - امام جمعه سمنان - در این دیدار با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد و تولید داخلی تبلور می یابد، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، بانک ها و بنگاه های اقتصادی باید در خدمت اهداف کلان اقتصادی کشور باشند و برای حل مشکلات مردم به ویژه اقشار نیازمند تلاش کنند.
مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی - امام جمعه سمنان - در این دیدار با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد و تولید داخلی تبلور می یابد، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، بانک ها و بنگاه های اقتصادی باید در خدمت اهداف کلان اقتصادی کشور باشند و برای حل مشکلات مردم به ویژه اقشار نیازمند تلاش کنند.

امام جمعه سمنان نقش بانک ها در افزایش تولید داخلی، رونق کسب و کار واحد های صنعتی و تولیدی، ایجاد اشتغالزائی و رشد و توسعه اقتصاد کشور را بسیار موثر دانست و گفت: مفهوم واقعی اقدام و عمل در شعار امسال  زمانی عینیت می یابد که مردم در زمان مراجعه به شعب، خدمت را به وضوح لمس کنند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد در زمینه ارائه تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی عملکرد مناسبی داشته، بر حفظ اخلاق اسلامی، منش مردمی، صداقت در گفتار، امانتداری و خوش قولی  تاکید کرد و خواستار حمایت های همه جانبه مجموعه مهر در رفع مشکلات مردم شد.
در ادامه حسین زندی مقدم - رئیس اداره امور شعب استان سمنان - نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک، حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی، پیاده سازی و ترویج بانکداری اسلامی و تکریم ارباب رجوع را از برنامه ها و اولویت های بانک مهر اقتصاد عنوان کرد.
تصاویر
  • اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید داخلی تبلور می یابد
  • اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید داخلی تبلور می یابد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت