اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 22 خرداد 1395
تعداد بازدید: 2474
تعداد نظرات: 0

سرمایه انسانی یک دارایی مشهود در بانک است

سرمایه انسانی یک دارایی مشهود در بانک است
معاون سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی روسای دوایر و شعب استان زنجان، سرمایه انسانی را یک دارایی مشهود در بانک عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، رضا عسکری - معاون سرمایه انسانی بانک در این نشست، گفت: رویکرد بانک نسبت به سرمایه انسانی از یک وسیله برای حفظ منابع به یک دارایی مشهود برای سازمان تبدیل شده که این نشانگر توجه به اهمیت و نقش سرمایه انسانی در بانک است.

عسکری با بیان اینکه سلامت کارکنان برای معاونت سرمایه انسانی بسیار حائز اهمیت است، افزود: قطعا سلامت جسمی و روانی کارکنان یکی از مهم ترین مولفه های رشد و تعالی سازمان ها محسوب می شود لذا معاونت سرمایه انسانی برنامه های متعددی برای ارتقا خدمات بیمه تکمیلی را در دستور کار قرار داده است.

در ادامه، عبدالرضا خاتمی - رئیس اداره امور شعب استان زنجان با تاکید بر اجرای ابلاغیه های دفتر مرکزی در بهترین زمان ممکن، گفت: در سال گذشته همکاران پر تلاش بانک در زنجان توانستند بالاترین رتبه منابع به نیرو را در بانک های استان ثبت کنند که این نشان از تلاش بی وقفه این عزیزان در عرصه خدمت رسانی می باشد.

گفتنی است در این نشست روسای ادارات سرمایه انسانی و نماینده کارکنان مدعو به بحث و تبادل نظر و ارائه راهکار برای مرتفع شده مسائل و مشکلات پرداختند.
تصاویر
  • سرمایه انسانی یک دارایی مشهود در بانک است
  • سرمایه انسانی یک دارایی مشهود در بانک است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت