اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 24 خرداد 1395
تعداد بازدید: 4015
تعداد نظرات: 0

بانک مهر اقتصاد حامی تولید ملی و سرمایه ایرانی است

بانک مهر اقتصاد حامی تولید ملی و سرمایه ایرانی است
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شرکت نفت بهران گفت: این بانک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی، کالا و سرمایه ایرانی را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد شرق استان تهران، جواد حاجی مزدرانی معاون امور مناطق بانک و علیرضا چراغی رئیس اداره امور شعب شرق استان تهران با حضور در شرکت نفت بهران و بازدید از خطوط تولید، با مدیران این شرکت در خصوص ارائه خدمات و تسهیلات بحث و تبادل نظر کردند.

حاجی مزدرانی اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد همواره از تولید ملی، کالا و سرمایه ایرانی حمایت کرده و در صدد است با ارائه تسهیلات به بنگاه های اقتصادی، به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی جامعه عمل بپوشاند.

وی افزود: این بانک آمادگی دارد در قالب تسهیلات خرید دین، شرکت نفت بهران را در توسعه فعالیت های خود، یاری کند و با این اقدام اثر بخشی کار و تلاش کارگران و مدیران بخش غیر دولتی را دو چندان سازد و به خروج ارز کمتر از کشور کمک کند.

در ادامه، اسعد عزیزی - مدیر عامل شرکت نفت بهران - نیز، گفت: این شرکت در سال 1341 با نام تجاری ESSO در داخل کشور فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 47 نیز پالایشگاه تولید روغن پایه در این شرکت با ظرفیت30 هزار تن در سال راه اندازی شد.

وی افزود: پس از انقلاب اسلامی عمده سهام سرمایه گذاران خارجی توسط بنیاد مستضعفان خریداری شد و بدین ترتیب شرکت با مدیریت جدید و در قالب سهامی عام به فعالیت خود ادامه داد به نحوی که اکنون ظرفیت تولید سالانه آن به بیش از 500 هزار تن انواع فرآورده می رسد.
تصاویر
  • بانک مهر اقتصاد حامی تولید ملی و سرمایه ایرانی است
  • بانک مهر اقتصاد حامی تولید ملی و سرمایه ایرانی است
  • بانک مهر اقتصاد حامی تولید ملی و سرمایه ایرانی است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت