اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 22 تیر 1395
تعداد بازدید: 2880
تعداد نظرات: 0

رضایت مشتریان مهم‌ترین اصل در پیشبرد اهداف سازمانی است

معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک مهر اقتصاد از راه‌اندازی اداره نظارت در بانک مهر اقتصاد خبر داد که با تشکیل آن، پرداخت تسهیلات کلان نظارت دقیق می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد کردستان، ایرج نیک‌اختر معاون اعتبارات و بین الملل - در نشست با روسای شعب استان، با اشاره به توفیقات بانک مهر اقتصاد استان کردستان در عرصه استانی و کشوری طی سال گذشته، گفت: مسئوولان بانک قدردان تمامی تلاش‌های شما هستند.

وی در ادامه رضایت مشتریان را مهم‌ترین اصل در پیشبرد اهداف هر سازمانی دانست و گفت: ایجاد بسترهای لازم برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و سپرده‌گذاران، ضرورتی است که باید به صورت ویژه مورد توجه همه ما قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر توجه به بروزرسانی معلومات در حوزه اعتبارات تاکید کرد و گفت: با توجه به تغییرات ثانیه‌ای در حوزه اطلاعات در دنیا نباید هیچ گاه خود را در بحث اطلاعات کامل بدانیم و به داشته های خود قانع باشیم.

نیک‌اختر کسب رتبه سوم بانک مهر اقتصاد استان کردستان در بین بانک‌ها و موسسات بانکی دولتی و خصوصی استان را بسیار ارزشمند دانست و اظهار داشت: کسب چنین رتبه‌ای با وجود 11 شعبه افتخاری بسیار بزرگ و ارزشمند است.

معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک بر تقویت ریسک‌پذیری در مجموعه بانکی برای دستیابی به اهداف تاکید کرد و استفاده از تجربیات دیگران را برای حرکت در مسیر رو  به رشد، ضروری دانست و افزود: باید از تجربه‌ دیروز در زمان حال استفاده کنیم و به فردا امید داشته باشیم.

نیک‌اختر از راه‌اندازی اداره نظارت در بانک مهر اقتصاد خبر داد و گفت: مقدمات این مهم فراهم شده و با تشکیل این اداره، پرداخت تسهیلات کلان تحت نظارت دقیق قرار می‌گیرد.

در ادامه، حسین ملا محمدی - رئیس اداره امور شعب استان کردستان با اشاره به سپرده‌گذاری 162 هزار کردستانی در این بانک، گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 3 هزار و 422 فقره تسهیلات به مبلغ 86 میلیارد تومان در استان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تمام اقدامات انجام شده در سطح شعب بانک در استان براساس برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌ها اجرا و عملی شده، افزود: نیازسنجی دقیق، بازاریابی مدون و بررسی دقیق از مهم‌ترین مباحث مورد توجه در پرداخت تسهیلات بانکی در سطح استان بوده است.

وی با بیان اینکه رعایت اصل مهم اعتبارسنجی در پرداخت تسهیلات بانکی از مهمترین مباحثی است که در تمام شعب استانی مورد توجه قرار می‌گیرد، افزود: جلسات متعددی در راستای تحقق اهداف و سیاست‌ها در سطح استان برگزار و تک‌تک دستور العمل‌ها به صورت جامع تبیین و اجرایی شده است.

به گفته وی، پرداخت تسهیلات مناسب، افتتاح حساب‌های مختلف و دستاوردهای قابل توجه در وصول مطالبات از نتایج قابل توجه برگزاری این جلسات بوده است.

به گفته ملا محمدی، شعبه سقز بانک مهر اقتصاد در کنار تمامی توفیقات استانی، موفق به کسب رتبه دوم در بین تمام شعب استان‌های کشور شده است.

رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد کردستان در پایان اظهار کرد: در زمینه تحصیل سود نیز با رشد 200 تا 300 درصدی نسبت به سال گذشته مواجه بودیم که مهمترین دلیل آن پرداخت به موقع تسهیلات و وصول به موقع مطالبات در سطح استان بوده است.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت