اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 27 تیر 1395
تعداد بازدید: 2007
تعداد نظرات: 0

بهینه سازی سبد محصولات و خدمات مصرفی از اولویت های سال جاری می باشد

بهینه سازی سبد محصولات و خدمات مصرفی از اولویت های سال جاری می باشد
دومين نشست هم اندیشی مدیران و روسای شعب غرب استان تهران با حضور معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی غرب استان تهران، جعفر صفایی مزید معاون طرح و توسعه بانک توسعه تفکر استراتژیک در تمامی سطوح بانک، بازنگری و تدوین سند راهبردی، یکپارچه سازی برنامه و بودجه با رویکرد مدل بودجه ریزی عملیاتی، طراحی، تدوین و پیاده سازی مدل کسب و کار بانک، طرح ریزی ساختار و مدیریت فرآیندها، ارتقاء سطح بهره وری بانک با رویکرد کاهش هزینه تامین منابع و  بیشینه نمودن بهای فروش را از جمله برنامه های بانک در سال 95 عنوان کرد.

صفایی، توسعه و بهینه سازی سبد محصولات و خدمات جذبی با رویکرد ارتقاء بهره وری، توسعه و بهینه سازی سبد محصولات و خدمات مصرفی با رویکرد ارتقاء بهره وری،  توزیع زیرساخت و ابزارهای الکترونیکی، توسعه کمی و کیفی نقاط دسترسی، آمایش شعب و مکان یابی دستگاه های خودپرداز را از اولویت های مهم بانک مهر اقتصاد برشمرد.

وی با بیان راه های دست یابی به بهره وری بیشتر، خاطر نشان کرد: زمان سنجي يکي از مورد اعتماد ترين روش هايي است که از طريق آن مي توان به منافع زيادي در اثر ارتقاء عملکرد انساني، ارزش افزوده، ارائه خدمات بهتر و کاهش هزينه ها دست يافت.

 در ادامه، محمد قضایی - رئيس اداره امور شعب غرب استان تهران - با تقدیر از تلاش های موثر كاركنان و مديران بانك در فضاي كسب و كار كشور به شرایط ویژه فعالیت هاي مرتبط با بانکداری اشاره کرد وگفت: علی رغم تمام مشكلاتي كه در فعاليت هاي مولد اقتصادي وجود دارد در تلاشیم  تا به بهترین شکل ممکن در رشد و رونق اقتصاد کشور سهیم باشیم.

قضايي از همکاران خواست تا با شناخت و توسعه  توانمندی های تخصصی و حرفه ای در مسیر توسعه و اعتلای روز افزون بانک مهر اقتصاد گام بردارند.
تصاویر
  • بهینه سازی سبد محصولات و خدمات مصرفی از اولویت های سال جاری می باشد
  • بهینه سازی سبد محصولات و خدمات مصرفی از اولویت های سال جاری می باشد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت