اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 18 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1671
تعداد نظرات: 0

کارکنان، یاران با وفا و سفیران سازمان هستند

کارکنان، یاران با وفا و سفیران سازمان هستند
دومین نشست هم اندیشی روسای دوایر و مسئولین شعب بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی با حضور معاون اعتبارات و بین الملل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی، ایرج نیک اختر معاون اعتبارات و بین الملل بانک در این همایش با بیان اینکه سرمایه انسانی در تمامی سازمان ها حرف اول را می زند، گفت: کارکنان اولین مشتریان ما هستند که به عنوان یاران با وفا و سفیران سازمان، امانتدار سپرده گزاران و سهامداران محسوب می شوند.

معاون اعتبارات و بین الملل در بخش دیگری از سخنان خود رعایت بهداشت اعتباری را یک اصل مهم در بانک ها و بنگاه های اقتصادی عنوان کرد و گفت: همه همکاران در زمان فروش خدمات و پرداخت تسهیلات باید اعتبار سنجی را مورد توجه دهند لذا هنر ما در این است که بتوانیم تسهیلات قابل وصول پرداخت کنیم.   

وی جلب اعتماد مشتریان را رمز موفقیت بانک عنوان کرد و این موفقیت را مرهون کارکنان ارزشی و متعهد دانست و تصریح کرد: امانتداری باید در یکایک کارکنان بانک مهر اقتصاد به نحو احسن بروز کند از اینرو حق نداریم صرفا منافع بانک را مد نظر قرار دهیم و از منافع مشتریان غافل شویم.

نیک اختر ابراز داشت: اکنون که خداوند فرصت طلائی خدمت به مردم را به ما عطا کرده  نباید طوری عمل کنیم که مردم احساس تبعیض کنند.

معاون اعتبارات و بین الملل تصریح کرد: خدمت رسانی و کار در بانک باید با مشارکت جمعی صورت پذیرد از اینرو نباید تفکر بخشی نگر داشته باشیم چرا که همه ما در قبال مشتریان مسئولیم.  

در ادامه، محمد صادقی رئیس اداره امور شعب استان خراسان رضوی  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این استان به نا امنی های اقتصادی سال های 93و94 در خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: با استفاده از تمامی ابزارها و عوامل موجود و بسیج همه نیرو ها و امکانات و برنامه ریزی دقیق، 7 محور عملیاتی را در دستور کار استان قرار دادیم و مسیر زیان سال 94 را کاملا تغییر دادیم که با عنایت خداوند متعال و تلاش همکاران به موفقیت های قابل ملاحظه ای در 4 ماهه ابتدایی سال 95 دست یافتیم.
تصاویر
  • کارکنان، یاران با وفا و سفیران سازمان هستند
  • کارکنان، یاران با وفا و سفیران سازمان هستند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت