اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1690
تعداد نظرات: 0

سلامت جامعه در گرو سلامت خانواده است

سلامت جامعه در گرو سلامت خانواده است
مدیر کل حراست بانک مهر اقتصاد در همایش خانوادگی عترت استان فارس، گفت: سلامت جامعه در گرو سلامت خانواده است.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان فارس، مرادی مدیر کل حراست بانک - در این همایش به نقش خانواده در موفقیت و افزایش امید و کارایی همکاران اشاره کرد و گفت: مادران و همسران تربیت کننده فرزندانشان هستند از اینرو نقش آنها در شکل گیری یک خانواده و جامعه سالم بسیار حائز اهمیت است.

وی یکی آسیب های خانواده را در عصر حاضر، گسترش لجام گسیخته فضاهای مجازی همچون اینترنت و شبکه های اجتماعی عنوان کرد و گفت: بر اساس آمار منتشر شده در کشور ما 20 میلیون ایرانی به طور متوسط روزانه 144 دقیقه از وقت خود را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می گذراند که تنها کمتر از 2 دقیقه آن برای تحقیقات علمی و پژوهشی می باشد.

مدیرکل حراست بانک مهر اقتصاد گفت: بر اساس این آمار 19 میلیون کاربر اینترنت زیر 18 سال در ایران وجود دارد که این امر کیان خانواده های ایرانی را تهدید می کند.

مرادی از جمله تهدیدها و آسیب های استفاده نادرست از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را لجام گسیختگی فرهنگی در خانواده ها، از بین رفتن صمیمت بین اعضای خانواده، انزوا طلبی جوانان و نوجوانان، بلوغ زودرس در نوجوانان، شکاف نسلی بین خانواده ها و اعتیاد به فضای مجازی عنوان کرد.

مدیر کل حراست بانک مهر اقتصاد خانواده را رکن اصلی هر جامعه ای عنوان کرد و گفت: سلامت جامعه در گرو سلامت خانواده است بنا بر این باید برای محافظت اعضای خانواده ها از توطئه های دشمنانِ اسلام و انقلاب، عرصه جنگ نرم را بشناسیم و تلاش کنیم بصیرت خود را در خصوص دشمن شناسی، ابزارهای جنگ نرم، اهداف دشمن و راه های جلوگیری از آن افزایش دهیم.

در ادامه، سعید ترابی، رئیس اداره امور شعب استان فارس با تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر و آغاز هفته کرامت، گفت: بی تردید دستاوردهای بانک مهر اقتصاد با همت کارکنان و حمایت خانواده های آنها میسر شده است چرا که اگر صمیمت، دلگرمی و پشتیبانی اعضای خانواده از همکاران ما نبود نمی توانستند به نحو احسن فعالیت های خود را انجام دهند.

ترابی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های حمایتی بانک از کارکنان در سال جاری اشاره کرد و گفت: کمک هزینه تامین معیشت، کارت خرید با بازپرداخت 10 ماهه، پرداخت هزینه های پزشکی و دندانپزشکی، پرداخت هدیه دانش آموزان ممتاز، پرداخت هدیه روز زن، امضا قرارداد با مراکز تفریحی برای استفاده کارکنان و خانواده ها با شرایط ویژه و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی از جمله برنامه های حمایتی بانک می باشد.

گفتنی است در ادامه این همایش ازکارمندان نمونه شعب استان فارس با اهداء لوح سپاس و هدایا قددارنی به عمل آمد.
تصاویر
  • سلامت جامعه در گرو سلامت خانواده است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت