اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 02 خرداد 1394
تعداد بازدید: 2392
تعداد نظرات: 0

همایش عترت در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد همایش خانوادگی عترت در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
800x600

با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک:

همایش عترت در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد همایش خانوادگی عترت در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌ الاسلام و المسلمین محمد سجاد نجفی - مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک - در این مراسم اظهار داشت: بنا بر آیات نورانی کلام ا... مجید، زن و مرد قبل از ازدواج ناقص هستند و تنها پس از ازدواج به تکامل می رسند و خانواده ای در مکتب اسلام الهی و معنوی تلقی می شود که در آن آرامش باشد که این کتاب آسمانی راه رسیدن به آرامش در خانواده ها را محبت همسران به یکدیگر عنوان می شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد زن و مرد را مایه آرامش جسم و روح یکدیگردانست و افزود: نقش زنان در خانواده حساس بوده و انتظار می رود محیطی گرم و صمیمی برای همسر و فرزندان خود فراهم سازند.

وی رشد و بالندگی بانک را در عرصه های مختلف مدیون تلاش همسران کارکنان دانست که با ایجاد فضایی آرام در خانواده موجبات رشد و تعالی همسران خود در محیط کار را فراهم می سازند.

حجت الاسلام نجفی بانک مهر اقتصاد را یک بنگاه اقتصادی ارزشی خواند و تفکر ارزشی حاکم بر این مجموعه را از عوامل موفقیت بانک در حوزه های مختلف برشمرد.

در ادامه شهاب زارعی مدیر کل شعب استان - گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای برنامه‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در بانک مهر اقتصاد در تلاش هستیم تا معنویت و معارف اسلامی را در زندگی سازمانی تقویت کنیم که در این زمینه نیازمند تعامل سازنده تمامی کارکنان و خانواده‌های آنان هستیم.

زارعی عملکرد بانک مهر اقتصاد در زمینه حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی در سال گذشته را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در سال گذشته 99 درصد اعتبار پیش‌بینی شده در این زمینه محقق شد.

مدیرکل شعب چهارمحال و بختیاری بیان داشت: در سال گذشته این بانک در زمینه کاهش معوقات بانکی رتبه نخست کشور را کسب کرد که این مهم حاصل تلاش مدیران و صبوری خانواده‌های آنان است. Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت