اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 20 شهریور 1395
تعداد بازدید: 1802
تعداد نظرات: 0

حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی از وظایف بانک ها می باشد

حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی از وظایف بانک ها می باشد
نماینده ولی فقیه در استان ایلام در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، گفت: پرداخت تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی و تامین اعتبار واحدهای صنعتی و تولیدی از جمله وظایف بانک ها می باشد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان ایلام، حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان - در این دیدار با بیان اینکه اصول و فلسفه بانکداری اسلامی بر اساس ارزش های دینی استوار است، گفت: چنانچه بانکداری بدون ربا و اسلامی کردن بانک ها به معنای واقعی اجرایی شود می توانیم یک نظام اقتصادی اسلامی در کشور داشته باشیم.

امام جمعه ایلام بر ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرد و گفت: یکی از الزاماتی که بر عهده بانک ها نهاده شده، پرداخت تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی و تامین اعتبار واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی با تقدیر از اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه اجرای بانکداری بدون ربا، خاطر نشان کرد: با توجه به ابلاغ سیاست های نظام خانواده از سوی مقام معظم رهبری و اهمیت تشکیل خانواده در سیاست های کلان نظام، بانک ها باید در پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان، اهتمام بیشتری داشته باشند.

امام جمعه ایلام به اهمیت واگذاری تسهیلات به بنگاه های تولیدی فعال اشاره کرد و افزود: چنانچه واحدهای تولیدی با تمام ظرفیت فعال شوند، بی تردید تحریم های دشمنان بی اثر خواهد شد.

در ادامه، افشار نادری - رئیس اداره امور شعب استان ایلام - نیز به تشریح اقدامات و فعالیت های بانک مهر اقتصاد در حوزه اجرا و استقرار بانکداری بدون ربا و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی پرداخت. 

تصاویر
  • حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی از وظایف بانک ها می باشد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت