اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 21 شهریور 1395
تعداد بازدید: 2216
تعداد نظرات: 0

بازدید معاون اعتبارات و مدیر کل روابط عمومی از نمایشگاه بانکداری اسلامی

بازدید معاون اعتبارات و مدیر کل روابط عمومی از نمایشگاه بانکداری اسلامی
معاون اعتبارات و بین الملل و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد از نمایشگاه بانکداری اسلامی غرب و شرق استان تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران، ایرج نیک اختر معاون اعتبارات و بین الملل در حاشیه این بازدید با اشاره به افزایش اعتماد و اطمینان عمومی مشتریان به بانک، آن را نتیجه برنامه ريزي هاي اصولي و تلاش های بی وقفه همکاران دانست و گفت: با توجه به استقبال مشتریان از خدمات اعتباري و محصولات بانك مهر اقتصاد، ارتقاء سطح خدمات و متناسب سازی آن با نیازها و مطالبات مردم بايد در دستور كار قرار گيرد.

نيك اختر در تشريح تلاش هاي بانك براي تحقق اقتصاد مقاومتي، گفت: بانک مهر اقتصاد با هدف نقش آفرینی در تحقق کامل و حمایت از اقتصاد مقاومتی اقدام به تامین مالی برخی حوزه های کلان اقتصادی مانند صنعت خودروسازی، فولاد، ذوب آهن، صنعت نفت و پتروشیمی نموده و در بخش مصارف خرد نیز تلاش مستمری براي تامين مالي بنگاه هاي كوچك و متوسط ترتيب داده است.

در ادامه، منصور شیخ الاسلامی مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت -  با اشاره به اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه پیاده سازی بانکداری بدون ربا، گفت: این بانک با استفاده از رهنمودهای مراجع عظام، علما، صاحبنظران و اساتید حوزه و دانشگاه توانسته با آسیب شناسی موانع پیاده سازی بانکداری بدون ربا، مدل و الگوی عملی و الزامات استقرار بانکداری اسلامی را طراحی کند.

وی با بیان اینکه اقدامات راهبردی وسیعی در حوزه اجرا و استقرار بانکداری بدون ربا  طِی سال های اخیر در بانک مهر اقتصاد عملیاتی شده، افزود: تدوین سند راهبردی بانکداری اسلامی، ایجاد کمیته فقهی و کمیسیون عالی پیاده سازی بانکداری اسلامی، راه اندازی اداره بانکداری اسلامی و بازنگری تمامی قراردادها و دستورالعمل ها به منظور انطباق با قوانین شرع مقدس از جمله این اقدامات بوده است.

شيخ الاسلامي با اشاره به سياستگذاري هاي كلان بانك مهر اقتصاد در مسير رشد و پيشرفت كشور گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل ضمن تامین نیازهای مالی خرد و سرمایه در گردش شرکت های تولیدی، در اجرای طرح های کلان و زیربنایی کشور نیز مشارکت می کند.

مديركل روابط عمومي بانك مهر اقتصاد در پایان با تاکید بر لزوم انجام اطلاع رسانی مناسب برای آشنایی مشتریان و بنگاه های اقتصادی با خدمات بانک مهر اقتصاد در بخش بانكداري اسلامي، همکاران شعب غرب و شرق استان تهران را به همفکری، مشارکت و همدلی برای برقراری ارتباط موثر و حرفه ای دعوت کرد.

محمد قضايي - رئيس اداره امور شعب غرب استان تهران - نيز در اين ديدار گزارشي از مهمترين برنامه هاي در دست اقدام اين اداره در راستای ترویج بانکداری بدون ربا، حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی و افزایش ضریب نفوذ در بازار ارائه کرد.
تصاویر
  • بازدید معاون اعتبارات و مدیر کل روابط عمومی از نمایشگاه بانکداری اسلامی
  • بازدید معاون اعتبارات و مدیر کل روابط عمومی از نمایشگاه بانکداری اسلامی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت