اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 11 دی 1395
تعداد بازدید: 1372
تعداد نظرات: 0

تقویت بانکداری اسلامی از افتخارات بانک مهر اقتصاد است

تقویت بانکداری اسلامی از افتخارات بانک مهر اقتصاد است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در جشن خانوادگی عترت استان قزوین، گفت: یکی از افتخارات بانک مهر اقتصاد فعالیت در سنگر های اقتصادی و تقویت بانکداری اسلامی با عمل به قوانین شرعی است.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قزوین؛ حجت الاسلام و المسلمین رحیمی- مسوول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج - در جشن خانوادگی عترت این استان با بیان مطلب فوق گفت: باید با پیاده سازی و استقرار عملی بانکداری بدون ربا، افراد را به اجرای احکام بانکداری اسلامی دعوت کنیم و با یکسان سازی اعمال و گفتارمان تاثیرات مطلوبی بر جای گذاریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در بخش دیگری از سخنان خود، ابراز داشت: بر اساس آیات قرآن دشمن وقتی از ما راضی خواهد بود که خواسته هایمان را از آنان طلب کنیم و گوش به فرمان آنها باشیم و از انقلاب اسلامی دست برداریم لذا باید در همه امورات زندگی تنها از خداوند متعال یاری بجوییم.

وی ادامه داد: نباید زیر بار ظلم و خفت دشمنان رفت بلکه باید با استقامت در برابر خواسته های آنان مقاومت نمود و با توکل بر حضرت حق تلاش نماییم، در اینصورت شاهد گشوده شدن درهای رحمت و برکت بر روی خود خواهیم بود.

در ادامه، جواد تک روستا-رییس اداره امور شعب استان قزوین-  ضمن تقدیر از همراهی خانواده کارکنان در تحقق اهداف بانک مهر اقتصاد اظهار داشت: خانواده كانون شكل گيري شخصيت انسان و نسل هاي آتي است و در فرهنگ ايراني اسلامي جايگاه ويژه اي دارد و از ابتدای خلقت انسان؛ خانواده به عنوان یک نهاد اجتماعی تاثیر ملموسی بر جامعه داشته است.

گفتنی است سخنرانی، اجرای گروه تواشیح، موسیقی سنتی و برنامه ویژه کودکان بخشی از برنامه های این جشن خانوادگی بود.
تصاویر
  • تقویت بانکداری اسلامی از افتخارات بانک مهر اقتصاد است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت