اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 25 دی 1395
تعداد بازدید: 1487
تعداد نظرات: 0

اقتصاد مقاومتی موجب استقلال اقتصادی کشور می شود

اقتصاد مقاومتی موجب استقلال اقتصادی کشور می شود
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی - حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی - امام جمعه ارومیه - در این دیدار با تقدیر از تلاش های بانک مهر اقتصاد در عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی از منظر رهبر معظم انقلاب به معنی قطع نگاه به خارج و اتکا به قدرت داخلی در تمامی عرصه‌هاست که این مهم سبب ایجاد استقلال اقتصادی برای کشور می‌شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی افزود: ایفای نقش بانک ها در عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان اصلی‌ترین محور تحرک آفرینی در سیستم اقتصادی می‌تواند توفیقات کشور در استقلال اقتصادی را افزایش داده و مدت زمان رسیدن به این هدف را کوتاه‌تر سازد.

در ادامه، رضا عظیمی رئیس اداره امور شعب استان- با ارائه گزارشی از عملکرد استان، اظهار داشت: در سالی که تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده، خط مشی این بانک بر پیاده سازی رهنمودهای معظم له استوار شده است.

وی افزود: بانک مهر اقتصاد در راستای حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی تسهیلات متعدد و متنوعی را به مشتریان خود ارائه کرده که هدف از اعطای این تسهیلات اشتغال آفرینی، کمک به تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و تأمین امنیت اقتصادی تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار در مشاغل مختلف بوده است.

عظیمی گفت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده سال گذشته بانک مهر اقتصاد در میان بانک های استان رتبه نخست را در ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی به شهروندان کسب کرد و امسال نیز امید می‌رود این روند ادامه داشته باشد.
تصاویر
  • اقتصاد مقاومتی موجب استقلال اقتصادی کشور می شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت