اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 24 بهمن 1395
تعداد بازدید: 1664
تعداد نظرات: 0

مدیریت ریسک از مباحث جدید در ادبیات بانکی است

مدیریت ریسک از مباحث جدید در ادبیات بانکی است
دوره آموزشی مدیریت ریسک با حضور رئیس اداره کل مدیریت ریسک و با هدف تحقق بهره وری حداکثری شعب در سالن همایش های اداره امور شعب استان همدان برگزار گردید.

 

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان همدان؛ سید شمس الدین موسوی_ رئیس اداره مدیریت ریسک بانک مهراقتصاد_ در حاشیه این کلاس ها با بیان اینکه روز به روز به پیچیدگی های صنعت بانکداری افزوده می شود، بیان کرد: مبحث ریسک، یک موضوع بسیار جدیدی است که اخیرا وارد ادبیات بانکی شده و با توجه به اینکه اقتصاد کشور وابسته به نفت و تقریبا دولتی است، لذا بخشی از فعالیت هایی که در شبکه بانکی انجام می شود همواره مورد تهدید و در واقع ریسک پذیر هستند که اهمیت توجه به این مقوله را بیش از پیش نمایان می کند.

موسوی در ادامه بخشی از این خطرات را ناشی از عملکرد بانک ها در حوزه های اعتباری و بخش دیگر را معطوف به عملکرد مراجع تصمیم گیر در صنعت بانکداری دانست و ابراز امیدواری کرد که برگزاری  این دوره ها به افزایش سطح دانش و معلومات همکاران بیفزاید.

در ادامه، محمد شعبانی_ رئیس اداره امور شعب استان همدان_  ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری این قبیل دوره های آموزشی تخصصی، تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط رقابت شدید میان بانک ها و موسسات مالی فراگیری دانش و علوم نوین بانکی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.
تصاویر
  • مدیریت ریسک از مباحث جدید در ادبیات بانکی است
  • مدیریت ریسک از مباحث جدید در ادبیات بانکی است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت