اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 27 بهمن 1395
تعداد بازدید: 1705
تعداد نظرات: 0

تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک، با آرمان های انقلاب

تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک، با آرمان های انقلاب
مديران وکارکنان بانک مهر اقتصاد همگام با اقشار مختلف مردمِ سراسر کشور با حضور راهپیمایی سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان‌های امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید بیعت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران بانک مهر اقتصاد؛ محمداكبري_ معاون پشتيباني و مهندسی  بانك_  با در حاشیه مراسم راهپيمايي22 بهمن تهران، گفت: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا به امروز مردم ايران همواره با شركت در این مراسم با شکوه نشان داده اند كه از ايده ها و آرمان هاي انقلاب شان عقب نشيني نكرده اند و همواره پشتيبان كشور و ولایت فقیه هستند.

اكبري در ادامه افزود: امسال هم به دليل دشمني هاي عيان جبهه استکبار، ضرورت حضور باشكوه مردم بيشتر از هر زمان ديگري احساس می شد و حضور ميليوني مردم نشانگر این است  كه انقلاب اسلامی ایران در برابر دشمني ها و تهدیدات مقاوم و استوار است.

منصور شیخ الاسلامی _ مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک_ نیز با حضور در این مراسم با اشاره به برنامه هاي بانک مهر اقتصاد در ایام مبارک دهه فجر گفت: این بانک با اجرای مراسم و برنامه های متنوع فرهنگی تلاش دارد در جهت تحکیم همبستگی ملی، انتقال هنرمندانه و خلاقانه پیام انقلاب اسلامی و تقویت مشارکت‌های مردمی، در برگزاری هرچه باشكوه تر مراسم راهپيمايي 22 بهمن سهیم باشد.

شیخ الاسلامی در ادامه بیان داشت: كارکنان بانک مهر اقتصاد، همگام با مردم  انقلابي و همیشه در صحنه کشور با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن٬ در خلق حماسه ای دیگر در دفاع از آرمان های انقلاب، امام و مقام معظم رهبری و شهدا مشارکت كردند.

گفتنی است بانک مهر اقتصاد با ايجاد غرفه هاي فرهنگی در مقابل شعبه خیابان آزادی و اجرای برنامه هايي چون گريم كودكان و اهداي هداياي تبليغاتي، پذیرای راهپیمایان میلیونی مراسم گرامیداشت 22 بهمن بود.
تصاویر
  • تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک، با آرمان های انقلاب
  • تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک، با آرمان های انقلاب
  • تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک، با آرمان های انقلاب
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت