اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 31 خرداد 1394
تعداد بازدید: 2878
تعداد نظرات: 0

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل استان البرز برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل شعب استان البرز با حضور مدیر عامل بانک مهر اقتصاد و جمعی از مدیران و مسئولین لشکری و کشوری برگزار شد.
 

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل شعب استان البرز با حضور مدیر عامل بانک مهر اقتصاد و جمعی از مدیران و مسئولین لشکری و کشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان البرز، دکتر نتاج - مدیر عامل بانک در این مراسم مقوله اقتصاد را از مسائل بسیار مهم حال حاضر کشور عنوان کرد و گفت: اقتصاد از سه بخش تولید، توزیع و مصرف تشکیل شده که در نظر گرفتن توازن بین این سه بخش در موفقیت کلیت نظام اقتصادی تاثیر گذار و حائز اهمیت است.

نتاج مشکل اقتصاد را در بخش مصرف دانست و ابراز داشت: فرهنگ سازی مصرف امری است که باید با مشورت کارشناسان اقتصادی و فرهنگی آن را در جامعه نهادینه کرد چرا که با ترمیم این بخش ظرفیت بخش های دیگر بالا رفته و از این طریق می توان شاهد رشد و ارتقاء اقتصاد ملی بود.

 مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در پایان سخنانش از خدمات محمد اکبری در استان البرز و همچنین جانشین وی، حسین زندی مقدم تقدیر و تشکر نمود و برای پیمان موحد مدیر کل جدید البرز و تمامی کارکنان  این استان آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

در ادامه، محمد اکبری مدیر کل سابق شعب استان - با قدردانی و تشکر از همکاران خود در بانک مهر اقتصاد استان البرز، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دوران تصدی مدیریت خود، گفت: این بانک با همت و تخصص شما همکاران گرامی توانسته است به موفقیت های بزرگی دست یابد، که جذب یک پنجم از نقدینگی استان البرز یکی از دستاوردهایی است که با درایت و سخت کوشی شما عزیزان میسر شد.

اکبری با اشاره به رتبه سوم بانک مهر اقتصاد استان البرز در زمینه بهره وری، ابراز داشت: تعامل مناسب با بنگاه های اقتصادی، حمایت از واحد های تولیدی صنعتی، پایین بودن میزان معوقات استان با لحاظ بیشترین تعداد تسهیلات پرداختی، تحقق صد در صدی بودجه حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی و گسترش ارائه خدمات الکترونیک از جمله اقدامات استان البرز طی سنوات گذشته بوده است.

پیمان موحد مدیر کل جدید استان البرز نیز با تشریح برنامه های خود، ابراز داشت: امیدوارم با همدلی و هم افزایی دست در دست هم دهیم تا بانک مهر اقتصاد استان البرز را بیش از پیش در مسیر تحقق اهداف خود قرار دهیم.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت