اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 31 خرداد 1394
تعداد بازدید: 2513
تعداد نظرات: 0

اقتصاد مقاومتی تنها راهکار برون رفت از مشکلات کنونی است

طی مراسمی با حضور مدیر عامل بانک مهر اقتصاد و جمعی از مسئولین استانی از خدمات پیمان موحد مدیر کل سابق استان گلستان تجلیل و محمد سنچولی به سمت مدیر کلی این استان منصوب شد.
 

طی مراسمی با حضور مدیر عامل بانک مهر اقتصاد و جمعی از مسئولین استانی از خدمات پیمان موحد مدیر کل سابق استان گلستان تجلیل و محمد سنچولی به سمت مدیر کلی این استان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گلستان، دکتر نتاج - مدیر عامل بانک - با اشاره به ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور، ابراز داشت: تمامی بانک ها و بنگاه های اقتصادی باید در اجرای این مهم مشارکت کنند چرا که تحقق اقتصاد مقاومتی علاوه بر کمک به اقتصاد و صنعت و رونق تولید و اشتغال، در نهایت انتفاع بنگاه های اقتصادی را نیز در پی دارد.

نتاج با قدردانی از تلاش تمامی همکاران بانک به وضعیت نامناسب واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تولید شرایط مناسبی ندارد و بخش بزرگی از ظرفیت واحدهای صنعتی کشور بلا استفاده مانده در حالی که این قابلیت ها می تواند در جهت افزایش تولید و بدنبال آن کاهش بیکاری به کار گرفته شود از اینرو تنها راهکار برون رفت از این معضل اجرای محورهای 24 گانه اقتصاد مقاومتی است.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با اشاره به اقدامات این بانک در راستای کمک به فضای تولید و کسب و کار داخلی، اظهار کرد: طرح کارت اعتباری کالای ایرانی که با جدیت از سوی بانک طراحی و پیاده سازی گردیده با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی، ترویج استفاده از کالاهای ساخت داخل و حمایت از اقتصاد خانوارها اجرایی شده است.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در ادامه با قدردانی از زحمات تمامی کارکنان استان گلستان، با اهداء لوح سپاس از خدمات پیمان موحد مدیر کل سابق استان تجلیل کرد و با ابلاغ حکم مسئولیت، محمد سنچولی را به سمت مدیر کل شعب استان گلستان منصوب نمود.

در ادامه، پیمان موحد - مدیر کل سابق استان - با بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دوران مدیریت خود گفت: مدیریت شعب استان گلستان طی این سال ها موفق شد 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بیش از 50 هزار نفر از آحاد مردم استان پرداخت کند که تنها در سال گذشته بیش از 20 میلیارد تومان تسهیلات در راستای حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی ارائه شده است.

محمد سنچولی - مدیر کل جدید استان گلستان نیز ابراز داشت: با همراهی و همکاری کارکنان این استان و تعامل با تمامی مسئولان تلاش داریم با استفاده مناسب از ظرفیت های موجود در مسیر رشد و تعالی بانک مهر اقتصاد حرکت کنیم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت