اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 31 خرداد 1394
تعداد بازدید: 2872
تعداد نظرات: 0

بانک مهر اقتصاد از سرمایه کارکنان ارزشی و متعهد برخوردار است

نخستین همایش تخصصی مدیران و روسای شعب استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر ابراهیمی و مسلم میرزایی روسای ادارات کل امور مدیران و حقوقی برگزار شد.
 

نخستین همایش تخصصی مدیران و روسای شعب استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر ابراهیمی و مسلم میرزایی روسای ادارات کل امور مدیران و حقوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان شرقی، دکتر ذبیح ا... ابراهیمی رئیس اداره کل امور مدیران در این نشست با تاکید بر عینیت بخشیدن به تفکرات اسلامی حضرت امام(ره)، گفت: بانک مهر اقتصاد، با برخورداری از سرمایه کارکنان ارزشی و متعهد توانسته است اقدامات موثری در خصوص بانکداری اسلامی صورت دهد و با بانک هایی که چندین دهه سابقه دارند رقابت کند.

ابراهیمی در ادامه با تشریح فرآیند ارزشیابی عملکرد و روش های ارزیابی مدیران و روسای شعب به تبیین مدل تعالی سازمانی EFQM و کانون های ارزیابی مدیران پرداخت.

مسلم میرزایی - رئیس اداره کل حقوقی بانک - نیز ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد کارکنان شعب استان، توضیحاتی در خصوص فرآیند تبدیل شدن به بانک و آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با اخذ مجوز نهایی از بانک مرکزی  ارائه کرد.

در ادامه، اصغر شریفی مدیر کل شعب استان - با ارائه گزارشی از عملکرد استان در حوزه منابع، مصارف، معوقات و بهره وری، گفت: با یاری خداوند متعال و تلاش تمامی کارکنان آذربایجان شرقی این استان برای نخستین بار در سال 1393 توانست مبلغ 363 میلیارد ریال سوددهی داشته باشد که علاوه بر پوشش تمامی زیان انباشته سال های گذشته، سال 1394 را با 233 میلیارد ریال سود انباشته آغاز کرد.

گفتنی است در این همایش مدیران اداره کل حقوقی به تبیین دستورالعمل ها این اداره کل پرداختند و در پایان از نفرات برتر نظام آراستگی و سه نفر از روسای برتر شعب تقدیر به عمل آمد. 
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت