اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 20 شهریور 1396
تعداد بازدید: 1673
تعداد نظرات: 0

تخصیص منابع باید در جهت حفظ و ایجاد اشتغال باشد

تخصیص منابع باید در جهت حفظ و ایجاد اشتغال باشد

طی مراسمی با حضور معاون امور مناطق و سرپرست مدیریت کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد، سید عبداله هاشمی به سمت معاون اداری مالی و کورش صادقی به سمت رئیس دایره اعتبارات اداره امور شعب استان مازندران منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، جواد حاجی مزدارانی معاون امور مناطق بانک در این مراسم با بیان اینکه منابع تخصیص یافته در هر استان باید برای تقویت اقتصاد و ایجاد اشتغال همان استان هزینه شود، ابراز داشت: استان مازندران با وجود ذخایر و حجم بالای نقدینگی، متاسفانه از نرخ بیکاری بالائی برخوردار بوده و سالانه کارخانه جات و واحدهای تولیدی بزرگ به دلیل عدم تخصیص تسهیلات و کمبود بودجه به تعطیلی کشیده می شوند.

مزدارانی با تاکید بر اینکه تخصیص منابع در وهله نخست باید در جهت حفظ و ایجاد اشتغال باشد، افزود: بانک ها و موسسات مالی در استان ها می توانند با  بررسی و شناسائی این کارگاه ها و با کارشناسی تمامی جوانب به جای انتقال نقدینگی به مرکز، با اعطای تسهیلات به این واحد ها در رشد و  شکوفائی اقتصاد و رونق بازار سهیم باشند.

معاون امور مناطق بانک در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: شاخص مطالبات که بخش عمده ی آن مربوط به اعتبار سنجی است ناشی از بی توجهی به مبلغی تخصیص یافته است و بخش دیگر آن نیز ناشی از مشکلاتی است که خارج از اراده فرد در اثر بحران های مالی موجود در بازار نظیر تحریم ها بوجود می آید.

مزدارانی تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد با توجه به همه محدودیت هایی که در ارائه خدمات دارد توانسته با تلاش همکاران عزیز، رتبه هشتم را در شبکه بانکی به خود اختصاص دهد و با یاری خداوند متعال و حرکتی جهادی دامنه سود بانک در سال 95 قابل توجه بوده است.
تصاویر
  • تخصیص منابع باید در جهت حفظ و ایجاد اشتغال باشد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت