اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 22 شهریور 1396
تعداد بازدید: 1974
تعداد نظرات: 0

بانک ها نقش موثری در ایجاد اشتغال دارند

بانک ها نقش موثری در ایجاد اشتغال دارند
امام جمعه سمنان در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان، نقش بانک ها در افزایش تولید داخلی و ایجاد اشتغال را موثر دانست.

به گزارش روابط عمومی بانک مهراقتصاد استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان - در این دیدار از بانک مهر اقتصاد به عنوان بانکی ارزشی یاد کرد و افزود: انتظار مردم از شما که برخاسته از بطن نهادهای انقلابی نظام هستید بیش از سایرین است لذا باید تلاش کنید تا در چارچوب قوانین و مقررات بانکداری اسلامی، خدمت رسانی مطلوبی به مردم داشته باشید.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد و تولید داخلی تبلور می یابد، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، بانک ها و بنگاه های اقتصادی باید در خدمت اهداف کلان اقتصادی کشور باشند و برای حل مشکلات مردم به ویژه اقشار نیازمند تلاش کنند.

امام جمعه سمنان نقش بانک ها در افزایش تولید داخلی، رونق کسب و کار واحد های صنعتی و تولیدی، ایجاد اشتغال زائی و رشد و توسعه اقتصاد کشور را بسیار موثر دانست و گفت: مفهوم واقعی تولید و اشتغال در شعار امسال  زمانی عینیت می یابد که مردم مرتفع شدن چالش ها و موانع بزرگ اقتصادی را به وضوح لمس کنند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد در زمینه ارائه تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی عملکرد مناسبی داشته، بر حفظ اخلاق اسلامی، منش مردمی، صداقت در گفتار، امانتداری و خوش قولی  تاکید کرد و خواستار حمایت های همه جانبه مجموعه مهر در رفع مشکلات مردم شد.

در ادامه حسین زندی مقدم - رئیس اداره امور شعب استان سمنان - نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک در حوزه استقرار بانکداری بدون ربا، حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی، پیاده سازی و ترویج بانکداری اسلامی و تکریم ارباب رجوع را از برنامه ها و اولویت های بانک مهر اقتصاد عنوان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد تا با اجرای بانکداری بدون ربا شاهد کاهش دغدغه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) مراجع عظام تقلید و علما در مورد عملکرد شبکه بانکی، رونق کسب و کار حلال و توسعه اجتماعی کشور باشیم.  

زندی مقدم به اقدامات بانک مهر اقتصاد در حوزه حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در سال 95مبلغی بالغ بر 188میلیارد و 469میلیون ریال به تعداد 563 هزار و 113 فقره تسهیلات به واحد های تولید داخلی پرداخت شده است.
تصاویر
  • بانک ها نقش موثری در ایجاد اشتغال دارند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت