اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 26 شهریور 1396
تعداد بازدید: 1794
تعداد نظرات: 0

تحقق اقتصاد مقاومتی راهِ برون رفت از مشکلات اقتصادی است

تحقق اقتصاد مقاومتی راهِ برون رفت از مشکلات اقتصادی است
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در سفر به استان بوشهر از شعبه جزیره خارگ بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، سید ضیاء ایمانی - مدیر عامل بانک در بازدید از شعب جزیره خارگ در گفتگو با همکاران، هدف از بازدیدهای استانی را آشنایی با مسائل و مشکلات شعب و کارکنان بیان کرد و گفت: باید با تدبیر، تلاش و راهکار مناسب، موانع و مشکلات در استان و همچنین بخش خارگ پیگیری و مرتفع شود.

وی با بیان این که حرکت در مسیر اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت کشور از مشکلات کنونی اقتصاد است، گفت: بانک مهر اقتصاد در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامگذاری شده، تلاش می کند تا به سهم خود در تحقق این مهم سهیم باشد.

ایمانی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: بانک مهر اقتصاد در سال های گذشته تسهیلات قابل توجهی برای حمایت از تولیدات داخلی، طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی به متقاضیان پرداخت کرده است.

وی ضمن بررسی عملکرد شعبه خارگ در شش ماهه امسال، گفت: مهمترین عوامل موفقیت در رسیدن به اهداف بانک، ایجاد کارگروهی و استفاده از فکر و خرد جمعی با استفاده از دانش روز و به کارگیری همه توانایی ها و ظرفیت ها است.

مدیر عامل بانک با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری، بیان داشت: اخلاق گرایی، مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان باید همواره سرلوحه تمامی فعالیت های همکاران بانک باشد.

وی ضمن اشاره به اهمیت پیاده سازی بانکداری بدون ربا، خاطر نشان کرد: همه همکاران بانک مهر اقتصاد باید با تلاش بیشتر، در راستای رسیدن به اهداف بانک در زمینه اجرای و استقرار بانکداری اسلامی در کشور حرکت کنند تا با یاری خداوند متعال این بانک همچنان که در سند چشم انداز آن نیز ترسیم گشته به عنوان الگویی در این زمینه مطرح شود.

در ادامه، جواد حاجی مزدارانی - معان امور مناطق بانک - ضمن تشکر از تلاش کارکنان استان بوشهر، بیان داشت:  بانک مهر اقتصاد توانسته است با ارائه خدمات متناسب با نیاز اقشار مختلف جامعه، مورد مقبولیت عموم مردم قرارگیرد و از اعتبارِ بالایی نزد افکار عمومی برخوردار باشد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت اجرای بانکداری اسلامی در سیستم بانکی، گفت: بانک مهر اقتصاد که بانکی منتسب به نهادهای ارزشی نظام است و با هدف کمک به اقشار محروم جامعه تشکیل شده، تلاش دارد تا طلایه دار بانکداری  بدون ربا در کشور باشد.

معاون امور مناطق حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی را یک رسالت دانست و خاطر نشان کرد: برای توسعه پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی، باید با شناسایی، پرداخت تسهیلات و تامین نقدینگی واحدهای تولیدی بیش از پیش نقش آفرین و سهیم باشیم.

عبدالرحیم دشمن زیاری - رئیس اداره امور شعب استان بوشهر نیز گزارشی از عملکرد استان در سال گذشته ارائه کرد و گفت: امیدواریم با کمک خداوند متعال و همراهی همکاران تلاشگر شاهد رشد و شکوفایی بیشتر بانک باشیم.

گفتنی است مدیر عامل بانک به همراه معان امور مناطق و شيخ الاسلامی مشاور مدير عامل از شركت پايانه هاي نفتي و اسكله تي، بزرگترين اسكه صادرات نفت خاورمیانه در جزیره خارک که بيش از ٩٠ درصد صادرات نفتی از این اسکله انجام می شود، بازدید نمودند و خواستار تعامل بیشتر در بخش اقتصادی و سرمایه گذاری بین بانک مهر اقتصاد با پایانه های نفتی و کارکنان زیر مجموعه آنها شدند.
تصاویر
  • تحقق اقتصاد مقاومتی راهِ برون رفت از مشکلات اقتصادی است
  • تحقق اقتصاد مقاومتی راهِ برون رفت از مشکلات اقتصادی است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت