اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 29 آبان 1396
تعداد بازدید: 1467
تعداد نظرات: 0

حمایت از بخش تولید بدون نقش‌آفرینی بانک‌ها ممکن نیست

حمایت از بخش تولید بدون نقش‌آفرینی بانک‌ها ممکن نیست

استاندار کردستان در دیدار با معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد بر ضرورت نقش آفرینی بانک ها در بخش تولید و صنعت کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان، بهمن مرادنیا استاندار کردستان - در این دیدار با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه، اظهار کرد: چنانچه ‌بخواهیم مشکلات موجود در حوزه اشتغال و اقتصاد را حل کنیم باید از قالب شعار خارج شویم و هر کس در هر جایی که هست با تمام توان وارد میدان شود.

استاندار کردستان تصریح کرد: در بحث سرمایه‌گذاری نمی‌توانیم به اعتبارات دولتی برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی و غیره بسنده کنیم و طبیعتاً این موضوع از اراده مردم نیز خارج است لذا بانک‌ها می‌توانند در این زمینه نقش‌آفرینی کنند.

در ادامه، ایرج نیک‌اختر - معاون اعتبارات و بین الملل بانک - حمایت از تولید و اشتغال را از سیاست‌های اصلی بانک مهر اقتصاد عنوان کرد و گفت: از تمام ظرفیت‌هایی که وجود دارد در راستای حمایت از واحدهای توجیه‌دار که نیاز به سرمایه در گردش دارند استفاده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: عملکرد بانک مهر اقتصاد استان کردستان در سطح کشور بسیار مناسب بوده به طوریکه اقدامات صورت گرفته موجب شده بستر رفع مشکل برخی واحدهای صنعتی و تولیدی در استان فراهم شود.

نیک اختر با اعلام آمادگی برای حمایت از حوزه تولید و اشتغال، تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد آماده است تا با ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی که به تشخیص مراجع ذیصلاح نیاز به حمایت دارند به سهم خود موثر واقع شود.  

حسین ملا محمدی - رئیس اداره امور شعب کردستان - نیز با بیان اینکه 290 میلیارد تومان تسهیلات در سال گذشته از سوی این بانک پرداخت شده است، گفت: از ابتدای امسال تا به امروز 235 میلیارد تومان پرداخت داشته‌ایم و هدف‌گذاری بانک مهر اقتصاد تا پایان سال پرداخت 400 میلیارد تومان تسهیلات می باشد.
تصاویر
  • حمایت از بخش تولید بدون نقش‌آفرینی بانک‌ها ممکن نیست
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت