اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 29 آبان 1396
تعداد بازدید: 1697
تعداد نظرات: 0

بانک ها از ارکان مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

بانک ها از ارکان مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی هستند
رئیس اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی با حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز در این دیدار ضمن عرض تسلیت حادثه زمین لرزه کرمانشاه، بانک ها را یکی از ارکان مهم اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) الزاماتی دارد که یکی از آن ها نقش آفرینی بانک ها در این عرصه است لذا بدون حضور بانک ها پیشبرد و اجرای اقتصاد مقاومتی امکان پذیر نمی باشد.

امام جمعه تبریز خاطر نشان کرد: بانک ها می توانند با پرداخت تسهیلات به صاحبان صنایع و شرکت ها موجب فراهم شدن رونق اقتصادی کشور و همچنین افزایش اشتغال برای جوانان گردند.

در ادامه، امیر بهبودی - رئیس اداره امور شعب استان - ضمن ارائه گزارشی از تاریخچه تاسیس و فعالیت های بانک مهر اقتصاد گفت: تمامی عقود و قراردادهای بانک مطابق با قوانین شرع مقدس و مقررات بانکداری بدون ربا مورد بازنگری قرار گرفته اند.

بهبودی کارکنان بانک مهر اقتصاد را متعهد، ارزشی و ولایت مدار توصیف کرد و افزود: این بانک تلاش دارد تا با ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و طرح های اشتغال زا در تحقق اقتصاد مقاومتی و رشد و رونق اقتصاد کشور سهیم باشد.
تصاویر
  • بانک ها از ارکان مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی هستند
  • بانک ها از ارکان مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی هستند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت