طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 07 آذر 1396
تعداد بازدید: 515
تعداد نظرات: 0

بازدید مدیران عالی بانک از مناطق زلزله زده

بازدید مدیران عالی بانک از مناطق زلزله زده


عضو هیات مدیره بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین سرمایه انسانی و آموزش و پشتیبانی و مهندسی در سفر به استان کرمانشاه از مناطق زلزله زده و شعب این استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه، یوسف مرتضایی عضو هیات مدیره بانک طی سخنانی با اشاره به وسعت فاجعه زلزله در استان، مردم غرب کشور را مردمی مقاوم دانست که در طول هشت سال جنگ تحمیلی، ایثار و جانفشانی های بی شماری برای دفاع از میهن عزیزمان از خود نشان داده اند از اینرو تمامی هموطنان تلاش دارند تا دِین خود را به شایسته ترین وجه به مردم شریف کرمانشاه ادا کنند.

وی ادامه داد: در این زلزله همه ایران متاثر شد و مردم به صورت خود جوش از اقصی نقاط کشور هر آن چه در توان داشتند در طبق اخلاص نهادند و برای کمک به هموطنان خود به مناطق زلزله زده ارسال کردند لذا با توجه به برودت هوا و آغاز بارندگی ها در این مقطع زمانی همه باید تلاش کنند تا هر چه سریعتر محل اسکان زلزله زدگان از چادر به کانکس ها منتقل شود. 

مرتضایی با اشاره به وضعیت شعب بانک در مناطق زلزله زده، ابراز داشت: با تلاش های همکاران در معاونت پشتیبانی و مهندسی ان شاء ا... به زودی شعبه بازگشایی می شود، لذا با توجه به آسیب ها و مشکلات روحی مردم این منطقه جا دارد تا همکاران با صبر و حوصله بیشتری پاسخگوی مشتریان و سپرده گذاران باشند و همچون گذشته مشتری مداری را سر لوحه امور خود قرار دهند.

بر اساس این گزارش پس از بازدیدهای میدانی نشستی در اداره امور شعب استان کرمانشاه برگزار شد و مجید خانی - رئیس اداره امور شعب استان - گزارشی از وضعیت شعب در مناطق زلزله زده و اقدامات بانک در این مناطق ارائه نمود و ابراز امیدواری کرد تا کمک های بیشتری به هموطنان عزیز در مناطق زلزله زده صورت گیرد.
تصاویر
  • بازدید مدیران عالی بانک از مناطق زلزله زده
  • بازدید مدیران عالی بانک از مناطق زلزله زده
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: