طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 13 آذر 1396
تعداد بازدید: 396
تعداد نظرات: 0

نظارت مستمر به پیشبرد اهداف سازمانی کمک می کند

نظارت مستمر به پیشبرد اهداف سازمانی کمک می کند

پیش مجمع بازرسی و حسابرسی شعب استان فارس با حضور معاون بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان فارس، محسن منشوری مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک در این نشست، گفت: شیوه بازرسی ها تغییر کرده و از این پس حسابرسی شعب، توسط کارشناسان بازرسی کل کشور انجام می شود و حسابرسی ها بسیار جامع و دقیق تر خواهد بود.

مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک اظهار داشت: روسای شعب باید قبل از امضا هر پرونده، مستندات قانونی آن را بررسی کرده و از صحت و رعایت قوانین آن اطمینان حاصل نمایند چرا که اگر در حسابرسی ها عدم رعایت ضوابط قانونی مشاهده شود، به منزله بی انضباطی و تخلف محسوب می شود.

وی با تشریح چگونگی تحقق اولویت های اصلی بانک، افزود: اساساً هدف نظام کنترل، بهبود توان مدیریت مالی و اداری از طریق نظارت است بنابراین با نظارت مستمر در تمامی سطوح می توان سلامت نیروی انسانی و پیشبرد اهداف سازمانی را تامین نمود.

منشوری با بیان  اینکه پیشگیری همواره بهتر از درمان است، خاطر نشان کرد: شناخت دقیق از موضوع، محیط بازرسی و قوانین و مقررات ناظر و حاکم بر آن از مهمترین شاخصه های بازرسی کار آمد و موثر است که باید مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه، سعید ترابی ـ رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان فارس ـ نیز در این جلسه گفت: معتقدم هر بنگاه اقتصادی و هر سازمانی نیازمند چشم سومی است که به موقع به مسئولین هشدار دهد و اجازه ندهد سازمان از اهداف خود دور شود که به حمد ا... این موضوع  توسط بازرسی و حسابرسی بانک در حال انجام است.
تصاویر
  • نظارت مستمر به پیشبرد اهداف سازمانی کمک می کند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: