طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 13 آذر 1396
تعداد بازدید: 399
تعداد نظرات: 0

با اجرای بانکداری اسلامی می توان مشکلات اقتصادی مردم را مرتفع نمود

با اجرای بانکداری اسلامی می توان مشکلات اقتصادی مردم را مرتفع نمود

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در جمع مدیران و روسای دوایر استان قم بر اهمیت اجرای بانکداری اسلامی تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی- مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج- ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: این ماه را می‌توان به نام، ماه دین و مذهب نامگذاری نمود، زیرا شاهد رویدادهای مهمی چون هفته وحدت در آن هستیم که این نامگذاری از برکات انقلاب و رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) است که موجب جلوگیری از ایجاد تفرقه و دسیسه دشمنان بوده و هست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج با اشاره به برکات و فیوضات شهر قم و گزارش فعالیت فرهنگی استان، اظهار داشت: قم مرکز جهان اسلام است و حرکت حضرت امام خمینی (ره)، آن مرد الهی از قم آغاز شده لذا بانک مهر اقتصاد استان قم می‌تواند به عنوان الگویی برای سایر استان ها باشد که به حمد ا... گزارش اقدامات آن نشانگر عزم و تلاش کارکنان در جهت اجرای کیفی تمامی برنامه‌ها و اهداف بانک می‌باشد که این قابل تقدیر و تشکر است. 

وی با اشاره به جایگاه کار در اسلام، همراهی و همدلی در کارها و برنامه ها را مهمترین دلیل کسب موفقیت دانست و افزود: عبادت منحصر بر انجام واجبات و مستحبات نیست، چرا که یک مدیر اسلامی که در مجموعه اسلامی تلاش می‌کند و با همکاری افراد دیگر سعی بر انجام و تحقق درست امور دارد، جایگاه و فعالیت او نیز عبادت محسوب می شود و می‌تواند میزکار خود را به محراب عبادت تبدیل نماید.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی با اشاره به اهمیت اجرای بانکداری اسلامی، بیان داشت: الگو سازی و اجرای بانکداری اسلامی یک مسئله مهم و اساسی است که توسط آن می‌توان در یک مجموعه بانکی علیرغم داشتن گردش مالی بالا، درکلیه فعالیت ها و معاملات مسائل شرعی را اجرایی، مشکلات مردم را برطرف، و رضایت خداوند متعال را جلب کرد.

در ابتدای این جلسه، بهروز در خشان- رئیس اداره امور شعب استان- ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی استان، گفت: کار کردن در شهر مقدس قم و در کنار بارگاه حضرت فاطمه معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و بیوت مراجع عظام تقلید و علما برای ما یک افتخار محسوب می‌شود لذا وظیفه  داریم از این فرصت در راستای خدمت به مردم و کسب رضایت و خشنودی خداوند و مردم استفاده کنیم و تلاش نمائیم در راستای ترویج و توسعه بانکداری اسلامی همچون گذشته اقدام نمائیم. 
تصاویر
  • با اجرای بانکداری اسلامی می توان مشکلات اقتصادی مردم را مرتفع نمود
  • با اجرای بانکداری اسلامی می توان مشکلات اقتصادی مردم را مرتفع نمود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: