اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 24 دی 1396
تعداد بازدید: 1817
تعداد نظرات: 0

ساختمان جدید شعبه فروغی سمنان به بهره برداری رسید

ساختمان جدید شعبه فروغی سمنان به بهره برداری رسید


با حضور معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد، ساختمان جدید شعبه فروغی سمنان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، جواد حاجی مزدارانی - معاون امور مناطق در مراسم گشایش این شعبه، نوسازی و بهسازی شعب بانک را در راستای تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی سپرده گذاران عنوان کرد و گفت: برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان باید در کنار تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، مشتری‌مداری در رأس فعالیت همکاران قرار گیرد.

وی با بیان اینکه پروژه‌های متعدد عمرانی با هدف ارتقاء وضعیت عمومی شعب بانک مهر اقتصاد در استان‌های مختلف کشور در حال اجراست، تصریح کرد: خوشبختانه این بانک توانسته است با ارائه محصولات متنوع و متناسب با نیاز اقشار مختلف جامعه، مورد اقبال مردم قرار گیرد و از اعتبارِ بالایی نزد افکار عمومی برخوردار باشد.

حاجی مزدارانی  با بیان اینکه با افزایش خدمات می توان خلق ارزش کرد، ابراز داشت: باید همت کنیم با ارائه خدمات مطلوب در افزایش تولید داخلی و رونق چرخه اقتصادی کشور تاثیر گذار باشیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: همه کارکنان باید در مسیر تحقق طرح ارتقاء سود آوری بانک در زمینه فروش املاک مازاد، استفاده بهینه از خدمات نوین بانکداری، پرداخت تسهیلات پر بازده و وصول مطالبات نقش آفرین باشند.

در ادامه این مراسم حسین زندی مقدم  - رئیس اداره امور شعب استان - با ارائه گزارشی از فرآیند نوسازی شعبه فروغی از همراهی معاونت پشتیبانی و مهندسی بانک تقدیر کرد.
تصاویر
  • ساختمان جدید شعبه فروغی سمنان به بهره برداری رسید
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت