اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 01 بهمن 1396
تعداد بازدید: 2003
تعداد نظرات: 0

رسیدن به اهداف سازمانی مستلزم مشتری مداری است

رسیدن به اهداف سازمانی مستلزم مشتری مداری است


همایش تخصصی مسئولین اعتبارات شعب استان آذربایجان شرقی با حضور معاون اعتبارات و بین الملل بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان شرقی، ایرج نیک اختر - معاون اعتبارات و بین الملل بانک در این نشست با اشاره به تاکید ائمه معصومین مبنی بر گره گشایی از مشکلات مردم، اظهار داشت: همه باید قدر فرصت خدمت گذاری به مردم را بدانیم و از این فرصت به دست آمده حداکثر استفاده را داشته باشیم.  

نیک اختر افزود: رعایت اصل مشتری مداری یک شعار نیست بلکه وظیفه ای حرفه ای است، چرا که مشتریان سرمایه اصلیِ یک بانک هستند بنا بر این باید نسبت به تکریم ارباب رجوع توجه ویژه ای داشته باشیم.

وی با تاکید بر تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان و متقاضیان تسهیلات، افزود: باید فرآیند پرداخت تسهیلات در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود چرا که لازمه رسیدن به اهداف و برنامه های تعیین شده و تحقق بودجه ابلاغی در گِرو رضایت مشتری است.

نیک اختر در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: همکاران باید اِشراف کامل به بخشنامه ها و دستورالعمل های بانک مرکزی داشته باشند تا بتوانند با راهنمائی و پاسخگوئی صحیح، نیازهای آن ها را مرتفع سازند.

وی با اشاره به پایه پولی کشور در حوزه منابع و مصارف به چالش های شبکه بانکی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر سیستم بانکی کشور با مشکلاتی از قبیل مطالبات غیر جاری و دارایی های مازاد مواجه است که خوشبختانه بانک مهر اقتصاد عملکرد قابل قبولی در این حوزه دارد اما همکاران باید تلاش بیشتری کنند تا با کارِ گروهی در راستای کاهش مطالبات معوق و فروش املاک مازاد به موفقیت های بزرگ تری دست یابند.

در ادامه، امیر بهبودی - رئیس اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان ابراز امیدواری کرد تا با همّت و تلاش همه همکاران در فرصت باقیمانده تا پایان سال بتوان بودجه ابلاغی را محقق نمود.
تصاویر
  • رسیدن به اهداف سازمانی مستلزم مشتری مداری است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت