اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 24 تیر 1394
تعداد بازدید: 2797
تعداد نظرات: 0

با تمام توان در جهت رفع مشکلات اقتصادی بکوشید

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان کردستان با نماینده ولی فقیه در استان ملاقات کرد.
 

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان کردستان با نماینده ولی فقیه در استان ملاقات کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین شاهرودی در این دیدار فعالیت در بنگاه های اقتصادی را بسیار حساس دانست و اظهار کرد: کسانی که با پول و مسائل مالی درگیر هستند باید بسیار با احتیاط حرکت کنند چرا که در غیر اینصورت دچار لغزش شده و سقوط خواهند کرد. 

امام جمعه سنندج ابراز داشت: در شرایطی که دشمنان اسلام از هر لحاظ به ویژه در زمینه اقتصادی، فشارهای زیادی وارد کرده اند باید همه با نیت کمک به نظام اسلامی تلاش نمایند و با تمام توان با تهدیدات دشمن مقابله کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خدمت به بندگان خدا را معامله مؤمن با خالق خود عنوان کرد و گفت: نیت بنیانگذاران مجموعه بانک مهر اقتصاد کمک به اقشار ضعیف جامعه به ویژه بسیجیان عزیز بوده لذا باید در تحقق این مهم تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات جامعه به کار بندید.

حجت الاسلام شاهرودی در پایان با تقدیر از تلاش های بانک مهر اقتصاد در ارائه خدمات به بخش های اشتغال زایی، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، این اقدامات را دارای ثواب و اجر اخروی بسیاری عنوان کرد و بیان داشت: چنانچه فردی بنیانگذار کار خیری شود هر کس به هر نوعی که از آن منتفع شود اجر و پاداشش به پایه گذار آن خواهد رسید.

در ادامه محمد شعبانی مدیر کل شعب استان - تحقق بانکداری اسلامی را مهمترین هدف بانک مهر اقتصاد عنوان کرد و با تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای بانکداری بدون ربا، گفت: این بانک همواره فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خویش قرارداده و با ارائه انواع وام و تسهیلات عقود ارزان قیمت، تمام توان خود را در جهت حمایت از  بخش های اقتصادی، طرح های اشتغال زا و تولید ملی به کار گرفته است.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت