اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 20 فروردین 1397
تعداد بازدید: 1751
تعداد نظرات: 0

بانک ها از بخش تولید و صنعت کشور حمایت کنند

بانک ها از بخش تولید و صنعت کشور حمایت کنند


استاندار کردستان در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، بر ضرورت حمایت بانک ها از بخش تولید و صنعت کشور تاکید کرد.
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان، بهمن مرادنیا استاندار کردستان - در این دیدار با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه، اظهار کرد: چنانچه ‌بخواهیم مشکلات موجود در حوزه اشتغال و اقتصاد را حل کنیم باید از قالب شعار خارج شویم و هر کس در هر جایی که هست با تمام توان وارد میدان شود.

استاندار کردستان تصریح کرد: در بحث سرمایه‌گذاری نمی‌توانیم به اعتبارات دولتی برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی بسنده کنیم از اینرو طبیعتاً این موضوع از اراده مردم نیز خارج است لذا بانک‌ها می‌توانند در عرصه تقویت  تولید کنندگان داخلی نقش‌آفرینی کنند.

مرادنیا ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های بانک مهراقتصاد، ابراز امیدواری کرد در سال جاری  با حمایت بانک ها، بتوان زمینه ی سرمایه گذاری های بزرگ را فراهم نمود تا از دغدغه ی اشتغال جوانان و معضل بیکاری در استان کاسته شود.  

در ادامه، حسین ملا محمدی رئیس اداره امور شعب استان - ابراز داشت: این بانک در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در حمایت از کالای ایرانی و همچنین تاکیدات ایشان بر حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، گامهای بزرگی را در حمایت از بنگاهها و بخش های اقتصادی کشور برداشته است.

وی افزود: پرداخت مبلغ  3850 میلیارد ریال تسهیلات در سال 96 و هدف گذاری پرداخت 6.500 میلیارد ریال تسهیلات برای سال 97، حمایت از صنایع کوچک، ارائه انواع وام و تسهیلات ارزان قیمت در طرح های اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی در استان و حمایت از تولید داخلی در قالب کارت اعتباری کالای ایرانی با نرخ 15 درصد، اقساط 36 ماهه و بدون نیاز به سپرده گذاری از جمله اقدامات این بانک در راستان تولید و مصرف کالای ایرانی می باشد.
تصاویر
  • بانک ها از بخش تولید و صنعت کشور حمایت کنند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت